Angle down Atgal

19-me­tis su­si­ža­dė­jo su 76-erių my­li­mą­ja

„Mei­lei am­žius – ne ri­ba“ – daug sy­kių gir­dė­ta fra­zė, ku­rią vis pa­tvir­ti­na, re­gis, neį­ti­kė­ti­nos rea­lios is­to­ri­jos. Štai 19-me­tis Giu­sep­pe pri­klau­pė ant ke­lio prieš sa­vo 57 me­tais vy­res­nę my­li­mą­ją ir jai pa­si­pir­šo.
 

19-metis vaikinas sukėlė didžiulių diskusijų dėl amžiaus skirtumo, kai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame pasipiršo už jį gerokai vyresnei moteriai – 76 metų mylimajai. Ši tema visuomenėje vis dar jautri, nors metų skirtumas nebėra toks tabu kaip anksčiau.

Visgi beveik 60 metų vyresnė sužadėtinė tikrai nustebino internautus, išvydusius į anūkus tinkantį vaikiną su senole.

(„Tik­Tok“ stop kad­ras)
(„Tik­Tok“ stop kad­ras)

Gegužės 24 d. Giuseppe D’Anna žinia apie savo sužadėtuves pasidalijo su savo „TikTok“ sekėjais. Naujieną papildė romantiškos šios akimirkos nuotraukos. Vienoje iš jų Giuseppe matomas laikantis krūvą širdžių formos balionų, kai jis atsiklaupė prieš savo būsimą sužadėtinę. Kitoje nuotraukoje matyti, kaip jis pasilenkęs ją pabučiuoja, o po to – daugiau poros vaizdų kartu prie veidrodžio, šalia fontano ir prie baseino.

Vieni vaikino sekėjai sveikino šia proga, sakydami, jog tai puikus pavyzdys, kad meilė neturi ribų, visgi kitiems užkliuvo būtent didžiulis amžiaus skirtumas, mat daugelis į porą žiūrės kaip į tetą ir sūnėną ar močiutę bei anūką…

Parengta pagal Dailystar.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite