Angle down Atgal

15 metų darbe nebuvęs ligoninės darbuotojas gaudavo atlyginimą

Vienos Italijos ligoninės darbuotojas gaudavo atlyginimą, nors 15 metų nėra atėjęs į darbą, praneša šalies žiniasklaida.

Policija skelbia, kad šiuo metu 67-erių vyras kiekvieną mėnesį gaudavo atlyginimą, kuris per 15 metų pasiekė daugiau nei pusę milijono eurų, nors nuo 2005-ųjų nė karto nepasirodė savo darbo vietoje Katanzaro miesto ligoninėje Kambrijos regione.

Katanzaro prokuratūra pateikė vyrui kaltinimus, įskaitant dėl grasinimų ligoninės direktoriui, jog šis nerašytų jam papeikimo. Minėtajam direktoriui išėjus į pensiją, darbuotojo pravaikštų nepastebėjo nei naujas ligoninės vadovas, nei žmogiškųjų išteklių skyrius.

Darbuotojas galiausiai praėjusiais metais buvo atleistas, o dabar vyksta tyrimas dėl sukčiavimo, turto prievartavimo ir piktnaudžiavimo pareigomis, praneša Italijos naujienų agentūra „Ansa“.

Taip pat tiriama, ar dar šeši ligoninės vadybos darbuotojai nėra susiję su šia byla. Įtariama, kad jie žinojo apie kaltinamojo pravaikštas ir šią informaciją dangstė.

Nėra žinoma, kas paskatino pradėti oficialų tyrimą, turint omenyje tai, kad nei ligoninės direktorius, nei žmogiškųjų išteklių skyrius apie šias pravaikštas nežinojo.

Italijos žiniasklaida ligoninės darbuotoją pavadino „pravaikštų karaliumi“.

2016-aisiais Italijoje buvo priimtas naujas įstatymas, kuriuo siekiama sumažinti darbuotojų pravaikštas, kai plataus masto tyrimas atskleidė, jog ši problema yra labai dažna viešajame sektoriuje, pranešė „The Guardian“.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite