Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

14-metė „TikTok“ žvaigždė nužudė savo neįgalią seserį: nusikaltimas šiurpina žiaurumu

14-metė Pensilvanijos valstijos gyventoja praėjusį penktadienį nepasirodė prasidėjusiame bylos nagrinėjime, kuriame ji kaltinama vasario mėnesį mirtinai peiliu subadžiusi savo 19-metę seserį, skelbia JAV žiniasklaida.

Claire Miller, kuriai pareikšti kaltinimai dėl tyčinio Helen Miller nužudymo, dabar prieš teismą turės stoti gegužės 14-ąją.

Bylos duomenys rodo, kad vieną vasario naktį, po vidurnakčio, 14-metė paskambino policijai ir prisipažino „nužudžiusi savo seserį“, kol jų tėvai jau miegojo. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai rado paauglę savo namų kieme kruvinais drabužiais.

„Ji nuvedė juos į miegamąjį, kuriame jie rado jos seserį su durtinėmis žaizdomis“, – sakė policijos atstovas.

Helen miegamajame pareigūnai aptiko nužudytos merginos kūną su ant veido uždėta kruvina pagalve. Bylos dokumentai skelbia, kad aukos kakle buvo peilis.

Vėliau buvo atskleista, kad mirusioji turėjo negalią – sirgo cerebraliniu paralyžiumi ir judėjo neįgaliojo vežimėlyje.

Kol kas nežinoma, kodėl Claire Miller nužudė savo seserį. Mergina „TikTok“ paskyroje turėjo apie 20 tūkstančių sekėjų ir vienas jos vaizdo įrašas, įkeltas dieną prieš incidentą, sulaukė itin daug dėmesio, tačiau paskyra vėliau buvo uždaryta dėl bendruomenės taisyklių pažeidimo ir smurto skatinimo. Manoma, kad paauglė galėjo pavydėti neįgaliai seseriai tėvų dėmesio.

Claire pažinojęs asmuo policijai sakė, kad prieš incidentą kalbėjosi su ja telefonu, ir mergina turėjo minčių apie „savižudybę arba kieno nors kito nužudymą“.

14-metė bus teisiama kaip suaugęs asmuo, nes tyčinis nužudymas nėra laikomas nepilnamečių nusikaltimu Pensilvanijos valstijoje. Tai reiškia, kad merginai gali grėsti kalėjimo iki gyvos galvos ar netgi mirties bausmė.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite