Angle down Atgal

10 ženklų, kad sutikote savo gyvenimo vyrą

Užmezgę naujus santykius, dažnai tikime, kad žmogus, su kuriuo esame, praleis su mumis visą likusį gyvenimą. Bet kaip žinoti, ar dabartinis partneris tikrai yra tas vienintelis? Egzistuoja keletas ženklų, rodančių, kad radote savo antrąją obuolio puselę? Kokie tie ženklai?

1. Tu jam patinki tokia, kokia esi

Tu patinki jam visokia: ryte be makiažo, susivėlusiais plaukais ir net tingiai susirangiusi ant sofos su pižama. Jis visada pagiria ir žavisi. Net ir be šukuosenos ir makiažo tu jam esi pati nuostabiausia. 

2. Kai turi naujienų, nori jomis pasidalinti su juo

Šis vyras yra ne tik mylimasis, bet ir draugas, į kurį kreipiesi atsitikus nelaimei, ar įvykus kokiam netikėtumui. Jis pirmasis sužino svarbiausius tavo gyvenimo įvykius – džiaugiasi kartu, arba paguodžia.

3. Lovos reikalai klostosi tiesiog puikiai

Jis puikus ir dėmesingas meilužis. Su šiuo vyru jautiesi kaip devintame danguje! Jis apipila tave dėmesiu ir švelnumu. Jus tiesiog traukia vienas prie kito, o aistra tiesiog liepsnoja!

4. Jis visada žino, kaip tau patikti

Jis tave myli ir puikiai pažįsta. Jis žino, kada tau pasakyti komplimentą, o kada tiesiog pradžiuginti maža dovanėle. Jam patinka tave lepinti, jis nori, kad jaustumeisi laiminga, todėl stengiasi atnešti kavos tau į lovą, ar paruošti gardžius pusryčius.

5. Jūs planuojate ateitį drauge

Kai nesame tikros dėl santykių ateities, dėl žmogaus, kuris yra šalia, sunku kurti ilgalaikius planus. Net sudėtinga planuoti kitas atostogas, nes nežinome, ar vis dar būsite kartu. Bet su juo viskas kitaip! Galite planuoti viską, nesijaudindami dėl rytojaus. Santuoka, kūdikis, nekilnojamojo turto pirkimas, kelionės po pasaulį… Jūsų niekas negąsdina!

6. Jūs mylite vienas kitą, nepaisant visko

Tobulų santykių nebūna. Ne visas gyvenimas būna nuspalvintas vien tik rožine spalva. Normalu, kad kartais ginčijatės, susipykstate. Kartais geriau išsilieti, nei laikyti pyktį vienas kitam. Svarbiausia suprasti klaidas ir atleisti. O tie susitaikymai būna tikrai labai saldūs!

7. Jis tavęs klauso. Nuoširdžiai! 

Kai turi jam ką pasakyti, jis ne tik tave girdi: jis klauso tavęs ir prisimena. Vadinasi, jam esi svarbi, nes tikrai ne visi vyrai gali atlaikyti savo moters pasakojimą apie konfliktą su drauge. Juk išties malonu nesijausti lyg kalbėtum su siena, ar ne?

8. Jis gerai sutaria su tavo draugais ir tėvais

Jis atrado kelią į tavo širdį, sužavėjo ne tik tave, bet ir tavo draugus bei artimuosius. Jis puikiai sutaria su tavo giminaičiais, atranda bendrą kalbą su draugais. O jei sužavi dar ir tavo tėtį… Tai išties ženklas, kad šis vyras yra šaunus laimikis.

9. Jis yra tavo atrama numeris 1

Ne veltui būtent jam patiki savo džiaugsmus ir vargus. Šis vyras visada gali rasti tinkamus žodžius, kad tave nuramintų. Jis visada pasiruošęs būti šalia, kai labiausiai to reikia. Kad ir kas nutiktų, visada galite juo pasikliauti.

10. Jūs suprantate vienas kitą iš žvilgsnio

Kartais jums tiesiog nereikia kalbėti, nes pažįstate vienas kitą tiesiog iš žvilgsnio. Jis supranta, kada jūs pykstate, kada esate prislėgta, ar pavargusi. Kartais prabylate tais pačiais žodžiais, o tie patys juokeliai priverčia jus garsiai juoktis. Ta chemija tarp jūsų ir žavi, ir jaudina.

Parengta pagal užsienio spaudą 

 

 

 

   


   

   

  comment Skaitytojų komentarai (0)

  Rekomenduojamas video turinys


  Taip pat skaitykite