Angle down Atgal

10-osioms dviračių lenktynėms Šiauliai jau pasiruošę

Liepos 22 d., ketvirtadienį,  Ch.Frenkelio vilos kieme vyko Šiaulių dviračių lenktynių pristatymas. Susirinko lenktynių organizatoriai, miesto vadovų, policijos atstovai. Aptartos paskutinės organizacinės lenktynių detalės, išsakyti sveikinimo žodžiai.

Šiaulių miesto mero pavaduotojas Egidijus Elijošius pasidžiaugė, kad miestas ne tik šviečia, bet ir aktyviai juda ir sekmadienį mieste bus dviratininkų šventė. Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas – tradicija tęsiama, varžybos vyks 10-ąjį kartą, dviračių bendruomenė plečiasi ir jungiasi. Grupėje Minkime kartu važiuos ir apskrities žydų bendruomenė, vyks neįgaliųjų Lietuvos čempionatas, dėl pagrindinio 1000 eurų prizo kovos dviračių plento elitas, profesionalai.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos vyriausiasis specialistas Dalius Niekis paskaičiavo, kad varžybų trasoje yra net 40 sankryžų ir įvažiavimų į privačias valdas, tad tvarką prižiūrės apie būrys pareigūnų ir apie 30 savanorių.

„Eismas trasoje bus visiškai draudžiamas. Jei žmonėms būtinai reikės išvažiuoti, leisime tada, kai bus saugu. Todėl, jeigu reikės išvažiuoti, būtinai prieikite prie policijos pareigūnų, jie paaiškins, kur galima važiuoti ir leis tai padaryti, kai tik bus saugu“, – sakė D. Niekis.

Organizatoriai atsiprašo miesto transporto dalyvių už laikinus nepatogumus, perspėja, kad kai kurių miesto maršrutų autobusai taip pat turės pakeisti įprastus mašrutus. Pasak organizatorių, centro ir Šimšės gyventojai bei įstaigos yra įspėjami apie numatomą renginį ir laikinus nepatogumus.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite