Angle down Atgal

Uoste žvejojusi moteris ištraukė paslaptingą padarą: kas tai? (vaizdo įrašas)

Tokio padaro sužvejoti jūs tikriausiai nenorėtumėte. Laimei, jis pagautas ne Lietuvoje, bet Amerikoje.

Teksase gyvenanti moteris šį paslaptingą gyvūną ištraukė žvejodama Port Isabel uoste. Laimei, ji jo nelietė – pasirodo, šis padaras yra nuodingas ir net paprastas prisilietimas gali sukelti didelį ir ilgai trunkantį skausmą.

Alyssa Ramirez žurnalistams sakė iš pradžių maniusi, jog jai už valo užsikabino jūros žolės, praneša "USA Today". Tačiau tuomet padaras ėmė judėti.

„Mes su mama pažiūrėjome viena į kitą – „kas čia toks?“, – pasakojo ji žiniasklaidai. – Supratau, kad tai tikrai ne žuvis.“

Pasirodo, tai tikrai buvo ne žuvis, o potencialiai pavojinga jūrinė kirmėlė.

„Labai gerai, kad aš jos nepaliečiau, nes ji pati nukrito nuo kabliuko, – apie padarą pasakojo žvejė. – Iš krutėjimo ir raudonos spalvos supratau, kad geriau neliesti. Palikau ją ten, kur ji nukrito, ir nufilmavau. Ji kelias minutes raitėsi ir tuomet pati įkrito atgal į vandenį.“

Teksaso parkų ir laukinės gamtos tarnyba identifikavo šį padarą kaip jūrinių šeriuotųjų kirmėlių šeimai priklausančią Hermodice carunculata. Šie gyvūnai per savo šerius išskiria stiprų neurotoksiną, kuris gali sukelti didelį skausmą.

Pagal „Fox News“ informaciją

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite