Angle down Atgal

Žvejai apgulė Mituvos pakrantes – traukia kuojas, šapalus, raudes

Jau antra savaitė, kaip Mituvos pakrantes užgulė žvejai.

Vienas nuo kito per metrą, o savaitgalį nė to atstumo buvo nelikę. Susispaudę vienoje pusėje tilto, link Nemuno – čia gausiai kimba kuojos ir raudės, tuo tarpu į priešingą pusę nė vieno meškerykočio – ten nėra žuvies, patikina žvejai. Ir tikinti nereikia, matosi kur geriausios vietos. Jei kuri pakrantės vieta įtartinai tuščia, reiškia jau patikrinta – arba žolės, arba akmenys, arba žuvis kažkokiu būdu nekimba.

Vieni jau antra savaitė žvejoja, kiti tik šiandien po pietų ateina. Daugiausiai ne jurbarkiečiai, iš gretimų miestų, nes reklama apie Mituvoje „einančias“ žuvis iš lūpų į lūpas pasklidusi. Iš Raseinių, Tauragės, Marijampolės. Koks geriausias masalas, nė vienas atvirauti nenori, bet ir plika akimi matosi, kad pagrindinis naudojamas ingredientas – kukurūzai.

„Nuo 8 valandos žvejojam, sugavom maždaug 20 kuojų. Dar kibo ir šapalai“, – sako Tadas, atviraudamas, kad konkurencijos dėl vietų pakrantėje nėra – kas pirmesnis, tas ir gudresnis, patogesnę pasirenka. Paskutiniam tenka, kas lieka – kur ne žuvis gaudyti, o kabliukus palikinėsi.

„Mūsų laikas“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite