Angle down Atgal

Žukuose varžėsi taikliausią ranką turintys smiginio entuziastai

Lapkričio 16 d. Žukuose jaunimo klube „Žukų skalviai“ vyko Smiginio turnyras VšĮ „Sporto ir turizmo centro“ taurei laimėti, kurį organizavo VšĮ „Sporto ir turizmo centras“, jaunimo klubas „Žukų skalviai“, Žukų kaimo bendruomenės pirmininkas Vygantas Kerpė.

Į turnyrą susirinko Pagėgių krašto smiginio mylėtojai. Daugiausia šios sporto šakos atstovų buvo iš Žukų, ir neatsitiktinai, nes žukiškiai ypač propaguoja smiginį, tiesa ir tai, kad užsukus į bet kurią kaimo sodybą, galima rasti smiginio lentą. Atskirose grupėse varžėsi 6 moterys ir 12 vyrų. Turnyre vyrai žaidė pagal klasikinio smiginio taisykles, 301 taškas, partiją reikėjo užbaigti dvigubu skaičiumi iki dviejų laimėtų setų, o moterys metė po tris strėles aštuonis kartus.

Moterų tarpe taikliausia buvo Danutė Rimkutė (Žukai), užėmusi pirmą vietą ir surinkusi 309 taškus, antrą vietą laimėjo Gabija Brazlauskaitė (Pagėgiai)su 289 taškais, trečią – Sonata Jončienė (Žukai), surinkusi 284 taškus. Rankos taiklumą turnyre taip pat išbandė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė.

Vyrų komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Suskaičiavus pogrupių rezultatus, paaiškėjo, kad į pusfinalį pateko Zigmas Gaubys (Natkiškiai), Valdas Štuikys (Žukai), Marius Juknevičius (Žukai), Dainius Grabauskas (Piktupėnai). Pusfinalyje taiklesni buvo Valdas Štuikys ir Marius Juknevičius, kurie ir pateko į finalą. Dainiui Grabauskui iki patekimo į finalą pritrūko vos vienos strėlytės metimo. Finale vyko įnirtinga kova, kurioje Marius Juknevičius įrodė savo pranašumą prieš Valdą Štuikį (II vieta) ir tapo turnyro nugalėtoju. Trečioji vieta atiteko Zigmui Gaubiui, ketvirta – Dainiui Grabauskui. Varžybose netrūko gerų emocijų, juoko, nuoširdaus bendravimo, azarto bei įspūdžių.

Turnyro dalyvius sveikino ir apdovanojimus nugalėtojams įteikė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite