Angle down Atgal

Žolinę kviečia pasitikti sportiškai: Šiaulių miesto sporto festivalyje

Kiekvieną pavasarį šiauliečius džiuginusios Olimpinės dienos renginiai šiemet dėl užklupusios koronaviruso pandemijos taip ir neįvyko. Tačiau miestiečiai neliks be pamėgto renginio. Kiek kitu laiku ir truputį kitokiu formatu sporto fiesta grįžta kaip Šiaulių miesto vasaros sporto festivalis.

Renginys vyks rugpjūčio penkioliktąją, nuo 11 valandos ryto iki 23 valandos vakaro. Visi kviečiami rinktis ne Talkšos ežero pakrantėje, o Salduvės piliakalnio papėdėje. Pasak organizatorių, negalima pamiršti mus persekiojančios koronaviruso grėsmės, todėl pasirinkta didesnė teritorija, kad būtų lengviau laikytis saugaus atstumo.

Festivalio metu vyks įvairiausi sporto renginiai, Olimpinės mylios bėgimas, vaikų bėgimas, bėgimas su savo augintiniu, pramoginė šou ir koncertinė programa didžiojoje scenoje, zumba party, masinė sportas visiems mankšta, įspūdingas ugnies šou spektaklis „Interno“, kuriame išvysite gėrio ir blogio jėgų kovą.

Festivalio uždarymo proga nuo Saldunės kalno bus leidžiami „Vilties“ žibintai. Tai socialinė akcija, skirta kovai su Covid-19.

Taip pat laukia daug įvairių veiklų ir pramogų visai šeimai. Renginio dalyviai turės progą susipažinti su esamomis ir naujomis sporto šakomis bei jas išbandyti (gatvės šokiai, žolės riedulys, futbolas, krepšinis, tenisas, karate, imtynės, fechtavimas, šaudymas, joga, lengvoji atletika ir kt.).

Auditorija – miesto gyventojai ir svečiai su šeimomis, sporto mėgėjai ir gerbėjai, olimpiečiai, profesionalūs sportininkai. Projektas skirtas įvairaus amžiaus, statuso ir tautybės žmonėms. Projekto tikslas - aktyvus, sveikas ir prasmingas laisvalaikis.
Pirmieji sudalyvavę ir išmėginę visas festivalio sportines veiklas, atsižymėję veiklų kortelėse, gauna festivalio marškinėlius ir medalį.

Registruotis į bėgimus (Olimpinės mylios bėgimas 1899 m, vaikų bėgimas 500 m, su augintiniu bėgimas 500 m) kviečiame el.p. begu.sportofestivalis2020@gmail.com.

Etaplius.lt ir organizatorių informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite