Angle down Atgal

Zodiako ženklų poros, kurioms būti kartu nebus lengva

Skirtingų Zodiako ženklų poros gali sukurti idealią sąjungą. Tačiau kartais viskas klostosi ne taip gerai… Sužinokite, kokių porų sąjunga nebūna lengva.

Avinas

Šio ženklo atstovai lengvai nesutaria su Ožiaragiu ir Mergelė. Jų elementai yra priešingi. Bet jei jausmai yra labai stiprūs, tokia sąjunga yra visiškai įmanoma. Tiesa, Avinas turi išmokti suteikti partneriui laisvę ir nepriklausomybę, nekontroliuoti ir nemanipuliuoti.

Jautis

Prieštaringos yra sąjunga su Vandeniu ir Dvyniais. Tokie partneriai kartu bus neįdomūs, jie yra absoliučios priešybės. Jautis flegmatiškas, ramus. O Vandenis ar Dvyniai pasižymi vėjavaikiškumu ir nenuoseklumu. Jų santykiai nebus ilgi, nes suprasti vieniems kitus nėra lengva.

Dvyniai

Santykiai su Svarstyklėmis ir Mergelėmis nebus harmoningi. Jei neturi bendrų interesų, toks aljansas gali trukti ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Svarstyklės gąsdina ir varžo Dvynių laisvumą. Tokiuose santykiuose turite aiškiai išdėstyti savo reikalavimus ir principus.

Vėžys

Praktiškai neįmanoma sąjunga su vėžiu. Tokie partneriai tiesiog bus neįdomūs vienas kitam. Ir jei horizonte pasirodys įdomesnis žmogus, jie nepraleis progos užmegzti romaną su juo.

Liūtas

Liūtai negalės užmegzti harmoningų ryšių su Vėžiu, Vandeniu ir Avinu. Vėžiai nesugeba grožėtis Liūtais, Vandenis negali skirti laiko santykių plėtrai. O Avinas su savo nenuoseklumu ir amoralumu išprovokuos Liūto pavydą.

Mergelė

Mergelė nesugebės sukurti harmoningos poros su Mergele. Tarp jų gali būti stipri draugystė, bet ne meile pagrįsti santykiai.

Svarstyklės

Jiems bus sunku rasti bendrą kalbą su Dvyniais. Dvynių nenuoseklumas dirgins Svarstykles, išprovokuos kivirčus ir konfliktus.

Skorpionas

Šiam ženklui sunku sukurti aljansą su dauguma zodiako ženklų. Laimingos sąjungos galimos su Mergelėmis, Vandeniais ir Dvyniais. Tačiau jiems bus sunku atlaikyti sudėtingą Skorpiono prigimtį.

Šaulys

Šaulio aljansas su Vėžiais ir Žuvimis bus prieštaringas. Vėžiai yra labai flegmatiški, Žuvys – emocingos. Tačiau Šaulys yra per daug aktyvus, todėl užmegzti tvirtus santykius su tokiais partneriais bus gana sunku.

Ožiaragis

Ožiaragio įtarumas gali viską apsunkinti. Jie negali būti patenkinti Dvyniais ir Vandeniu, taip pat Skorpionais. Šios sąjungos būna kupinos konfliktų ir įtarinėjimų.

Vandenis

Užmegzti santykius su Liūtu ir Svarstyklėmis nebus lengva. Net jei jie turi bendrų interesų, susitaikyti su jais nebus lengva.

Žuvys

Sukurti stiprią porą su Žuvimis, Liūtais bus labai sunku. Galite pabandyti sukurti porą su tokiais ženklais tik tada, jei jie išmoks vienas kitą išgirsti ir pasiduoti.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite