Angle down Atgal

Zodiako ženklų įvertinimas: nuo mielų „angelų“ iki klastingų „velnių“

O kurioje vietoje šiame reitinge esate jūs? Ar esate linkę į šviesiąją, ar į tamsiąją pusę? Ar manote, kad esate tyras ir nekaltas angelas, nusileidęs į Žemę, ar pragaro velnias, kuris yra tamsoje? Sužinokite, koks, anot astrologų, yra Zodiako ženklų įvertinimas.

1. Svarstyklės

Jūs esate tyriausi ir gražiausi iš visų angelų. Jūs esate toks tyras, kad pats Viešpats prašo jūsų patarimo. Pažvelgęs į jus, jis pasakė: „Jis toks geras, kad man reikia jo pagalbos, kad padėtų apsaugoti kitus nuo kančios“. Jūs turite avėti sunkius batus, kad nenuskristumėte atgal į dangų.

2. Jautis

Jūs turite gerą širdį, kuri žino, kaip atleisti ir niekada nelaikote blogų prisiminimų savyje. Visi jus laiko labai mielu žmogumi. Jūs visada padėsite senai moteriai pereiti kelią, išgelbėsite vargšą kačiuką, laipiojantį ant medžio, ar sugausite iš degančio pastato nukritusį vaiką. Vienintelis jūsų trūkumas yra tas, kad esate per geras šiam pasauliui, kuriame pilna velnių, ir tai gali būti pavojinga.

3. Žuvys

Jūs turite savo etikos standartus, kurių laikotės. Esate malonus, rūpestingas, sugebate atleisti ir įsijausti. Vienintelis jūsų trūkumas yra tai, kad galite šiek tiek supykti, jei žmonės į jus neatsakys tokiu pačiu gerumu ir dosnumu. Bet jūs greitai apie tai pamirštate, nes suprantate, kad gyvenimas per trumpas, kad liūdėtumėte dėl blogų žmonių.

4. Šaulys

Meilė kitiems žmonėms jums yra tarsi oras. Jūs einate per gyvenimą su šypsena veide ir daina sieloje. Jums patinka būti tarp žmonių, puikiai sugebate juos prajuokinti.

Jums tiesa yra aukščiausia dorybė ir jūs galite prarasti santūrumą tik tada, kai kiti jums meluoja. Tuomet jumyse gali atsibusti mažas velnias, tačiau niekada neleisite, kad bloga nuotaika užtemdytų jūsų mintis. Galite minutei užsidegti, bet greit atvėsite.

5. Vandenis

Jūsų teigiamas bruožas yra neribotas noras padėti kitiems. Jūs mėgstate žmonėms suteikti džiaugsmo. Esate sąžiningas, mylintis ir malonus žmogus. Vienintelė jūsų nuodėmė yra stiprus noras linksmintis, dėl kurio galite priimti neteisingą sprendimą.

6. Dvyniai

Jūs esate viduryje. Esate klasikinis žmogaus atvejis, kai angelas sėdi ant vieno peties, o velnias – ant kito, ir tai labai atitraukia jūsų dėmesį. Ar elgsitės kaip angelas ar velnias, priklauso nuo jūsų nuotaikos ir to, ką valgėte per pusryčius.

7. Liūtas

Liūtai yra kilnūs, stiprūs, gražūs ir didingi, kol nesusiduriate su jų tamsiąja puse. Tuomet jie parodo savo bebaimį šypsnį ir pradeda riaumoti. jiems patinka daryti gerus darbus, kol kas nors nepereina per jų kelią. Jei jiems kas nors sutrukdo, jie padarys viską, kad tas žmogus dėl to gailėtųsi visą likusį gyvenimą.

8. Vėžys

Jūs tikrai norite būti geri, tačiau gyvenimas kupinas pagundų, kurioms taip sunku atsispirti. Jūs einate į darbą ar mokyklą, tada einate į jogą, aplankote savo mylimą močiutę, tačiau stovint horizonte pasirodo gražus ir labai seksualus priešingos lyties atstovas ir jums tampa labai sunku atsispirti savo tikriesiems norams. Jūs nuoširdžiai tikitės, kad Dievas gali atleisti, nes jums to tikrai reikia.

9. Mergelė

Esate draugiškas, juokingas, dosnus ir labai malonus žmogus, bet taip pat esate savo norų vergas, o jūsų dirglumas kartais neturi pabaigos. Jei kažkam nepasisekė jūsų apgauti, jūs atkeršysite tam žmogui ir nenusiraminsite tol, kol nepažeminsite skriaudėjo. Likusį laiką jūs esate labai mielas žmogus.

10. Avinas

Jūs turite tiek daug ydų, kad vietinė policija jau ėmėsi jūsų paieškos. Piktnaudžiavimas alkoholiu, iškalbingumas, azartiniai lošimai, sukčiavimas, išdavystės – visa tai jūs įvaldėte aukščiausiu laipsniu. Teigiama savybė, kompensuojanti visa tai, yra jūsų humoro jausmas. Jums patinka priversti žmogų juoktis prieš jį sunaikinant.

11. Ožiaragis

Jūs esate priežastis, kodėl velnio paveikslėliai dažnai vaizduojami su ožkos galva, nes jūs pats esate velnias. Pripažinkite, kad noriai pozuojate šiam portretui.

Jūs nenorite būti geri, nes tai skirta silpniems žmonėms. Darysite pikta, kol jūsų nepavyks suvaldyti, o paskui apsimestinai atsiprašysite. Kartais bandote vaidinti atpirkimo ožį, bet ne labai dažnai, nes dažniausiai esate kaltas dėl įvykusių nesusipratimų.

12. Skorpionas

Pats šėtonas blokuoja jūsų telefono skambučius, nes bijo jūsų pykčio. Yra septyni pragaro ratai, bet jūs gyvenate prabangiame bute palyginus su jais visais. Jūs esate blogio įsikūnijimas, nesvarbu, kokiame kūne bebūtumėte! Jūsų žavesys toks stiprus, kad teisingiausias žmogus pasilenks jums prie kojų ir paprašys paragauti bent truputį jūsų saldžių nuodų.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite