Angle down Atgal

Zodiako ženklai: nuo sumaniausio iki kvailiausio

Taip, perskaitėte teisingai – šiame straipsnyje kalbėsime apie Zodiako ženklų protinius gebėjimus ir apžvelgsime visus Zodiako ženklus nuo sumaniausio iki trumparegiškiausio.

12 vieta

Tokio Zodiako ženklo kaip Svarstyklės atstovai iš gyvenimo ima tik tai, ko jiems reikia, ir nieko daugiau. Jie protingi, racionalūs, turi gerą atmintį. Svarstyklės puikiai išmano daugelį veiklos sričių ir puikiai orientuojasi jiems patinkančiuose dalykuose. Jie yra įdomūs ir šmaikštūs pašnekovai.

11 vieta

Tarp Ožiaragių yra labai mažai kvailų žmonių. Jie retai kada elgiasi neapgalvotai. Daugeliu atvejų jie iš anksto apskaičiuoja kelis ėjimus į priekį. Ožiaragiai moka mąstyti ir padaryti teisingas išvadas. Todėl šio Zodiako ženklo atstovų beveik neįmanoma apsukti aplink pirštą.

10 vieta

Vienas iš protingiausių Zodiako ženklų yra Skorpionas. Šio Zodiako ženklo atstovai turi išskirtinių sugebėjimų, kurie pasireiškia jau nuo ankstyvos vaikystės. Bet net jei mokykloje mažasis Skorpionas nesimoko tik dešimtukais, tai visiškai nereiškia, kad jam trūksta intelekto. Tai reiškia tik tai, kad jis nemano, jog reikia skirti daugiau laiko ir dėmesio tam ar kitam dalykui.

9 vieta

Itin smalsus zodiako ženklas – Vandenis. Vandeniai mėgsta išmokti visko, kas jiems nauja ir įdomu, todėl jie nuolat kaupia žinias. Šio Zodiako ženklo atstovai gali palaikyti beveik bet kurią pokalbio temą, nes juos domina daugybė skirtingų sričių. Vandeniai nėra susitelkę tik į vieną dalyką.

8 vieta

Mergelėms yra būtinas nuolatinis tobulėjimas, tačiau Mergelės nenori žinoti absoliučiai visko. Jos aiškiai žino, kokios temos jas domina ir apie ką dar norėtų sužinoti daugiau. Mergelės mėgsta skaityti knygas, žiūrėti gerai sukurtus filmus, iš kurių jos gali gauti ką nors naudingo sau. Jos nekenčia kvailų žmonių, nes ir pačios nėra kvailos.

7 vieta

Liūtai iš prigimties turi išskirtinių protinių sugebėjimų. Liūtai nuo pat vaikystės moka įsisavinti reikiamą informaciją ir išmesti iš galvos nenaudingą. O tai yra vienas iš svarbiausių žmogaus įgūdžių. Liūtų galvos nėra prikimštos kvailų nesąmonių, jos sugeba racionaliai mąstyti ir, kai reikia, pasidaryti teisingas išvadas.

6 vieta

Avinas nuolat nori sužinoti daugiau apie patrauklius ir viliojančius dalykus, kurie dar nėra iki galo suprantami. Pavyzdžiui, apie kosmosą, nepasiekiamas mūsų planetos vietas ar paslėptus žmogaus kūno sugebėjimus. Tačiau tokie dalykai kaip pasaulinė klasika ir meno kūriniai Avinui nėra labai įdomūs.

5 vieta

Šauliai sėkmingai kompensuoja žinių trūkumą tam tikroje srityje tokiomis savybėmis kaip natūralus išradingumas ir humoro jausmas. Žinoma, tai nėra pats protingiausias Zodiako ženklas, tačiiu jų negalima vadinti ir kvailiais. Šauliai, veikiau, yra kažkur per patį aukso vidury. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl kitiems ženklams labai patogu su Šauliais bendrauti.

4 vieta

Jaučiai iš prigimties yra labai konservatyvūs. Jie nėra pokyčių šalininkai. Jautis nori gyventi taip, kaip yra įpratęs, o įvairūs pasikeitimai jiems dažnai atrodo juokingi, nepatogūs ir beprasmiai. Jaučiai gerai išmano tai, kas buvo sukurta prieš juos, todėl naujus atradimus jie yra linkę atmesti.

3 vieta

Vienas iš Zodiako ženklų, priklausančių vandens stichijai, gali būti pernelyg svajingas ir nesąmoningas. Taip, dabar kalbame apie Žuvis. Dėl savo nesąmoningumo Žuvims labai sunku susikoncentruoti net į sau svarbius dalykus ir gerai įvaldyti įgūdžius, kurie joms praverstų ateityje. Žuvys retai sugeba suvokti reikalo esmę ir pasidaryti išvadas, kurios padėtų ateityje.

2 vieta

Vėžių mąstymo laukas yra labai siauras. Vėžiai labiau rūpinasi savo darbu, gyvenimo buitimi, šeimos kūrimu ir pamiršta savęs ugdymą. Jie nejaučia poreikio mokytis naujų įgūdžių, nemėgsta skaityti knygų su įdomia siužetine linija ir retai lankosi muziejuose, meno galerijose ar teatruose.

1 vieta

Dvyniams dažnai sunku tinkamai išnaudoti savo stipriąsias puses bei pasinaudoti visomis galimybėmis. Dvyniai nemėgsta mąstyti apie ką nors sudėtingo, net jei tai įdomu ir naudinga. Šio Zodiako ženklo atstovai labiau mėgsta dalykus, iš kurių gali juoktis, kurie atpalaiduoja, o ne apkrauna jų smegenis.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite