Angle down Atgal

Zodiako ženklai ir ištikimybė: kuriuos prisijaukinti sunkiausia?

Kai kurie Zodiako ženklai turi tokias asmenybes, kurios paprasčiausiai ne itin sutampa su ištikimybės reikalavimais. Jeigu savo kelionėje į gyvenimo meilės paieškas susidūrėte su vienu iš jų, elkitės atsargiai. Nors jie ir geba suformuoti tvirtus emocinius ryšius, tačiau kartais monogamija tiesiog prieštarauja visai jų esybei.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.). Avinai yra nepriklausomi ir impulsyvūs, o jų veiksmai neretai būna labai karštakošiški. Iš tiesų, šio ženklo atstovams kartais gali būti sunku sustoti ir pilnai apsvarstyti savo elgesio pasekmes. Jie taip pat turi begalinį apetitą nuotykiams, ir į savo sąrašą gali labai lengvai įtraukti daugybinius meilužius ir romanus. Nesvarbu, kiek ilgai jie būtų poroje su kitu žmogumi, giliai širdyje Avinai vis tiek gali tikėti esą laisvi ir nesuvaržyti.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.). Dvyniai yra drąsūs ir smalsūs. Jie visuomet pasirengę stačia galva nerti į nuotykius, o jų entuziazmas kartais gali tapti pavojingu jiems patiems. Šie žmonės taip pat dievina pokštus ir išdaigas; jiems patinka žaisti žaidimus – net ir su kitų žmonių širdimis. Naujas partneris gali labai greitai jiems nusibosti, kai tik išgaruoja pirmoji pažinties ugnelė.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.). Liūtai yra tikri perfekcionistai ir visuomet dairosi savo „idealaus“ partnerio. Deja, labai nedaug santykių yra idealūs, o kai tik Liūtas pamato, kad jo antroji pusė yra nepajėgi pasivyti jį miegamajame ar intelektualiniame gyvenime, jis labai lengvai pabėgs ieškoti „žalesnės žolės“. Šie džiunglių karaliai neretai gali pasigirti ilgu meilužių ir romanų sąrašu. Ką reikėtų daryti jų partneriams? Parodyti savo galią. Liūtams nieks neimponuoja labiau, nei dviejų stiprių imperijų sujungimas per meilę.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.). Skorpionai paprastai yra patys galingiausi iš visų Zodiako ženklų, ir jie dievina tą galią bei visuomet siekia jos daugiau. Įlįsti į jų širdį gali būti labai sudėtinga, kadangi paprastai jie kruopščiai slepia savo tikruosius jausmus. Vystyti santykius su Skorpionu gali būti sunku ir dėl jų tendencijos visuomet laikyti save teisiais. Be to, šio ženklo atstovai nėra linkę greitai atleisti – jeigu jie mano, kad jiems buvo padaryta kažkas blogo, jiems bus sunku „atleisti ir pamiršti“. Tiesa, jeigu jūs būsite ištikimi savo Skorpionui, galite tikėtis tokio pat pasišventimo iš jo – bet nė sekunde ilgiau. Išdavę Skorpioną, amžiams neteksite jų lojalumo, o jų geluonis gali durti labai skaudžiai.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.). Šauliai paprastai yra tos laisvos sielos, kurios nekenčia bet kokių taisyklių, įskaitant apribojimus, be kurių neišsiverčia jokie monogaminiai santykiai. Šio ženklo atstovai dievina bet kokio tipo tyrinėjimus, įskaitant nuotykingus nuklydimus į svetimus miegamuosius ir santykius. Šaulys yra apsigimęs flirtuotojas, kuriam santykiuose reikia daug erdvės ir kuris negali pakęsti jokių suvaržymų.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.). Šio ženklo atstovai neretai yra nepastovūs, įnoringi ir nenuspėjami. Vandeniai yra labai nepriklausomi ir nepakenčia būti suvaržyti taisyklių. Daugelis jų apskritai kratosi santuokos ar rimtų įsipareigojimų ir mano, kad jie kelia nuobodulį. Tiesa, būtina atminti, jog geriausias būdas paskatinti juos išduoti savo partnerį yra pasakyti, kad to daryti nevalia. Tačiau įduokite vadeles jiems į rankas, ir jie vargiai panorės nuklysti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.). Pats jausmingiausias Zodiako ženklas neretai kovoja su savo prieštaringomis vidinėmis emocijomis. Žuvelės gyvena savo susikurtame fantazijų pasaulyje, tad kartais joms sunku prisitaikyti prie realaus gyvenimo reikalavimų, ypatingai romantiniuose santykiuose, tačiau jos labai lengvai geba nusikratyti bet kokių iliuzijų, jeigu jų antroji pusė ar santykiai neatitinka aukštų jų fantazijų standartų. Be to, Žuvis labai traukia paslaptys ir uždrausti dalykai. Šie romantikai gali palaikyti savo naują aistrą „likimu“, ir lengvai užmegzti romaną.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite