Angle down Atgal

Zitai Vėžienei įteiktas „Tarnaukite Lietuvai“ medalis

Penktadienį Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre įteikti Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliai „Tarnaukite Lietuvai“.

Medalis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę ir užsienio lietuvių bendruomenę neatlygintinai dirbti valstybės labui, įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą.

Tarp apdovanotųjų šiais metais – ir mūsų kraštietė Zita Vėžienė. Jai medalis skirtas už  visuomeniškai aktualią publicistiką, ugdančią tautiškumą ir dvasines vertybes. Apdovanojimus ceremonijoje įteikė LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Seimo G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio kandidatų vertinimo komisijos pirmininkas Stasys Kašauskas ir Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Apdovanojimui p. Zitos Vėžienės kandidatūrą pateikė LPKTS Pakruojo skyrius (pirmininkė Erika Kižienė). Sveikinimus ir linkėjimus Savivaldybės vardu renginyje perdavė Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė.

Šiemet medaliai skirti už filantropinę veiklą, parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, savanorystės sklaidą Lietuvoje bei už visuomeniškai aktualią publicistiką.
Apdovanojimai įteikti 16 laureatų.

Už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą apdovanoti Jolita Donėlienė, Vilius Gužauskis, Aldona Širvinskienė ir Jolanta Malinauskaitė-Vektorienė.

Už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą apdovanoti Angelė Jakavonytė, Vytautas Kolesnikovas, Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė ir Danguolė Žiūkienė.

Už savanorystės kultūros sklaidą Lietuvoje apdovanoti Jonas Dragūnas, Genovaitė Kačiuškienė, Gabrielius Liaudanskas ir Luka Sinevičienė.

Už visuomeniškai aktualią publicistiką, ugdančią tautiškumą ir dvasines vertybes, apdovanoti Adomas Butrimas, Leopoldas Rozga, Zita Vėžienė ir Antanas Žilinskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite