Angle down Atgal

„Žiogelio“ baldus gamins „Medrika“

Penktadienį, lapkričio 8 dieną, dalyvaujant Šilalės rajono savivaldybės merui Algirdui Meiženiui, pasirašyta baldų pirkimo sutartis tarp Administracijos direktoriaus Valdemaro Jasevičiaus ir UAB „Medrika“ komercijos direktoriaus Donato Arlauskio. Baldai perkami Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ priestatui. Pagal pasirašytą sutartį Panevėžyje registruota bendrovė turi tris mėnesius baldams pagaminti, atvežti ir sumontuoti jau pastatytame priestate, tačiau meras A. Meiženis prašė tiekėjų atstovo skubinti darbus ir užsakymą baigti kiek galimat anksčiau.

„Vaikų darželio priestato darbai dėl įvairių kliūčių užsitęsė, todėl mums labai svarbu, kad eilėje stovintys tėveliai galėtų kuo greičiau atvesti čia savo vaikus“, – kalbėjo meras. D. Arlauskis atsakė, kad jų bendrovė darbus pradės tuoj pat ir pritarė Administracijos direktoriaus V. Jasevičiaus siūlymui atvežti ne visus gatavus baldus iškart, bet tiekti mažomis partijomis ir įrenginėti po vieną atskirą grupę. Tokiu būdu dalį vaikų būtų galima įkurdinti anksčiau, nebaigus montuoti baldų kitose grupėse. UAB „Medrika“ baldus „Žiogeliui“ yra gaminusi ir anksčiau, darbus atliko gerai ir greitai.

„Žiogelio“ priestato baldai bus gaminami ne iš klijuotos medienos, kaip numatyta pirminiame projekte, bet iš faneruotų medžio drožlių plokščių. Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio dėka pavyko gauti Centrinės projektų valdymo agentūros sutikimą keisti baldų medžiagą. Tai padaryta po keturių nesėkmingų Savivaldybės mėginimų rasti rangovą, kuris baldus padarytų iš klijuotos medienos, ir kai paaiškėjo, kad Lietuvoje nė viena įmonė tokių baldų negamina.

Tai jau antras vaikų darželio priestato projekto pakeitimas, kurį merui A. Meiženiui ir jo komandai pavyko pasiekti R. Žemaitaičio dėka. Vasaros pradžioje paaiškėjo, kad anos kadencijos rajono valdžia priestato statybą pradėjo nuo kito galo, dar neturėdama techninio projekto, ir dėl to kilo grėsmė, kad Centrinė projektų valdymo agentūra atsisakys finansuoti darbus, kurie gerokai nukrypo nuo projekto reikalavimų. Vien rajono biudžetui toks objektas būtų per sunki našta, tačiau po atkaklių derybų pavyko suderinti projekto pakeitimus, dėl kurių vaikų gyvenimo sąlygos darželyje nenukentės. Taisant pirmtakų klaidas, priestato baigiamieji darbai gerokai užsitęsė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite