Angle down Atgal

Žinios iš pasaulio: JK mirė rekordinis žmonių skaičius, užsikrėtusiųjų JAV – virš 400 tūkst.

Jungtinė Karalystė, trečiadienį skelbdama per parą nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 mirusių žmonių skaičių, pranešė apie rekordiškai didelį aukų skaičių - 938. Tai yra 152 daugiau, palyginti su ankstesniu didžiausiu jų skaičiumi.

Pranešama, kad iš viso šalyje gyvybės neteko daugiau nei 7 tūkst. infekuotųjų. „Iki balandžio 7 dienos 17 val. [19 val. Lietuvos laiku] iš JK hospitalizuotų asmenų, kuriems diagnozuotas koronavirusas, 7 097, deja, mirė“, – tviteryje paskelbė Sveikatos apsaugos ministerija, antradienį pranešusi apie 6 159 aukas.

Jungtinėse Valstijose patvirtintų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius trečiadienį viršijo 400 000, rodo Johnso Hopkinso (Džonso Hopkinso) universiteto kaupiami duomenys. Pandemija šalyje jau pareikalavo mažiausiai 12 936 gyvybių, o bendras užregistruotų užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejų skaičius siekia 401 116. Pagal užsikrėtusiųjų skaičių JAV pirmauja pasaulyje.

Prancūzijai trečiadienį pranešus apie 541 naują per pastarąsias 24 val. ligoninėse užregistruotą mirties nuo koronaviruso atvejį, bendras oficialus mirtimi pasibaigusių COVID-19 atvejų skaičius šalyje padidėjo iki 10 869. Aukšto rango sveikatos apsaugos pareigūnas Jerome'as Salomonas (Žeromas Salomonas) žurnalistams sakė, kad šiuo metu intensyviosios slaugos reikia 7 148 pacientams – 17 daugiau nei prieš parą. Tai mažiausias padidėjimas pastarosiomis savaitėmis. Dėl techninio gedimo trečiadienį nėra paros duomenų iš senelių namų. Tai reiškia, kad mirties atvejų tikriausiai yra daugiau, nurodė J. Salomonas.

Viso koronaviruso pandemija Europoje pareikalavo daugiau kaip 60 000 gyvybių, trečiadienį pranešė naujienų agentūra AFP, kaupianti duomenis iš oficialių šaltinių. Tai yra daugiau nei 70 proc. pasaulyje oficialiai užregistruotų mirčių nuo koronaviruso.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite