Angle down Atgal

Žilvinas Grigaitis suvaidino seriale: „Man sakė, kad būsiu arba labai geras aktorius, arba geras vyskupas“

Žilvinas Grigaitis, visiems puikiai žinomas verslininkas, TV šou dalyvis ir prabangaus prancūzų liukso klasės prekės ženklo „Le Cercle by Pernod Ricard“ ambasadorius, dalinasi prisiminimais, kai dar nebuvo tikras dėl savo vietos po saule.

„Kamera man nėra svetima. Gyvenimas yra didelis teatras ir mes visi esame jo dalyviai. Dar būdamas mažas atlikau kelis vaidmenis Kauno dramos teatre ir a. a. aktorius A. Vrubliauskas sakė, tavo ateitis tokia: būsi arba labai geras aktorius, arba geras vyskupas. Vyskupu netapau, aktoriumi tai pat ne, tačiau vis tiek mano gyvenimas sukasi tarp aktorystės ir verslo žmogaus“, – prisiminimais dalinasi Ž. Grigaitis.

Nors Ž. Grigaitis gyvena labai aktyvų gyvenimą, verslo reikalais daug keliauja ir Lietuvoje būna labai trumpai, tačiau šią vasarą nepraleido unikalios progos – suvaidinti lietuviškoje LNK transliuojamoje situacijų komedijoje „Galiu rytoj“. Kaip teigia pats Žilvinas, nors prieš kameras jaučiasi laisvai, tačiau vaidinti seriale ir įsijausti į vaidmenį yra visai kas kita nei vesti laidą.

„Mane visą laiką stipriai gąsdino tai, kad, atlikdamas vaidmenį, aš neišmoksiu teksto. Jeigu nebus rėmų kažkokiai improvizacijai, bus labai sudėtinga. Bet „Urbs TV“ komanda labai gerai sustyguota, tad filmavimo aikštelėje buvo ne tik smagu, bet ir komfortiška. Neabejoju, kad serialas leis žiūrovams skaniai pasijuokti, nes vien filmuojant visi sunkiai tvardo juoką. Seriale „Galiu rytoj“ vaidinsiu kaimyną, buvo įdomu būti filmavimo dalimi ir prisidėti prie jo kūrimo“, – pasakoja verslininkas Ž. Grigaitis.

Vienai dienai tapęs aktoriumi Ž. Grigaitis atskleidžia, kad su nekantrumu laukia serijos, kurioje pagaliau galės pamatyti, ar jam pavyko atlikti vaidmenį. Ir nors šiuo metu jo dienotvarkė yra be galo užimta, pažada, kad laiko peržiūrėti serijai tikrai atras. „Pažiūrėsime, gal ateityje reikės kažką patobulinti. Visada stengiuosi būti savimi, ar tai būtų filmavimas, ar fotosesija. Mėgstu natūralumą ir stengiuosi būti kuo natūralesniu, t. y. būti savimi“, – atvirauja Žilvinas.

Žilvino Grigaičio debiutą ir kitus aktorius išvysime jau šį antradienio vakarą situacijų komedijoje „Galiu rytoj“ 20 val., per LNK.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite