Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Žiauriai sužaloto šunelio Rudžio istorija šokiravo net visko mačiusius gyvūnų globėjus

Dėmesio! Įspėjame, kad kai kurios straipsnyje naudojamos nuotraukos gali šokiruoti jautresnių nervų skaitytojus.

Žiaurus elgesys su gyvūnais mūsų šalyje yra labai opi problema. Gyvūnų gelbėjimo organizacijoms kasdien tenka susidurti su vienas už kitą kraupesniais atvejais. Tačiau tai, kas atsitiko Jonavos rajono Ruklos miestelyje besiblaškiusiam šuneliui, šokiravo net visko mačiusius savanorius.

Gyvūnų mylėtojų klubas „Jonava ir keturkojai“ trečiadienį pranešė apie Rukloje siaubingus sužalojimus patyrusį šunelį Rudį. Apie sužeistą ir laiptinėje besikankinantį gyvūną organizacijos savanorius gegužės 26-ąją informavo vieno daugiabučio gyventojai.

„Savanoriai, gavę informacijos apie laiptinėje uždarytą stipriai sužeistą šunį, nieko nelaukę suskubo į įvykio vietą. Atvykę radome iš baimės drebantį, susigūžusį, visą kruviną keturkojį. Vargšas Rudis nesuprato, ką jis padarė ne taip, kad su juo buvo taip žiauriai pasielgta“, – baisisi gyvūnų globėjai.

Šoko ištiktas šunelis iš pradžių neprisileido savanorių ir bandė gintis iš visų jam dar likusių jėgų. Į pagalbą pasitelktas profesionalus šunų dresuotojas Robertas Jadzevičius, kuris padėjo nuraminti sužeistą gyvūną.

Apžiūrėjus Rudį paaiškėjo, kad jis patyrė siaubingų sužalojimų: jam buvo stipriai sužeista ausis, vietomis iškąsti odos gabalai. Šunelio būklė labai sunki, tačiau tikimasi, kad veterinarams pavyks išgelbėti jo gyvybę.

Tokius sužalojimus, pasak specialistų, galėjo padaryti kitas šuo: didesnis ir stipresnis už Rudį. Spėjama, kad daugiabučio kieme ir laiptinėje nuolat laiką leidęs benamis keturkojis kažkam užkliuvo ir buvo tyčia užpjudytas kitu šunimi. Kaip vėliau informavo „Jonava ir keturkojai“ atstovai, vienoje iš žaizdų buvo rastas kito šuns dantis, taigi užpjudymo versija pasitvirtino. Gyvūnų globėjai sako, kad sužalotam šuneliui būtina operacija.

Savanoriai prašo gyventojų, mačiusių šį įvykį, netylėti ir būtinai pranešti klubui „Jonava ir keturkojai“.

Informacija apie žiauraus elgesio su gyvūnu atvejį perduota ir policijai, pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite