Angle down Atgal

Želsvoje – nauja ir patogi viešoji erdvė

Vasaros metu Želsvoje vykę ES projekto „Viešosios erdvės su infrastruktūra ir pėsčiųjų tako įrengimas Želsvos kaime“ darbai jau beveik baigti. Miestelio gyventojai ir svečiai gali grožėtis prieš Želsvos pagrindinę mokyklą sukurta nauja infrastruktūra, o netrukus akis džiugins ir aikštės viduryje įrengtas fontanas.

Projekto įgyvendinimo metu buvo norima sukurti kokybiškesnę, saugesnę ir patrauklesnę gyvenamąją aplinką Želsvos kaime. Anksčiau prieš mokyklą esančioje erdvėje žaliavo pieva, čia buvo statoma miestelio kalėdinė eglė, bendruomenė burdavosi įvairių renginių ir užsiėmimų metu. Dabar ši vieta virto jaukia erdve, kurioje galima tiesiog prisėsti ant naujo suolelio, vaikai gali žaisti ir naudotis specialiai jiems įrengtais sporto įrenginiais, bendruomenei tai erdvė susibūrimui ir bendroms šventėms.

Apie patogią ir naują infrastruktūrą byloja nauji pėsčiųjų takeliai, mažosios infrastruktūros elementai (suoleliai, šiukšliadėžės, apšvietimo atramos), sportui ir sveikatingumui skatinti įrengti įrenginiai, fontanas, sutvarkyta ir apželdinta aplinka. Jau rugsėjo 28 dieną Želsvos kaimo bendruomenė nuotaikingą „Rudens šventę“ švęs naujai atgimusioje erdvėje!

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite