Angle down Atgal

Zarasų rajonas atspariausias koronaviruso infekcijai

Nuo karantino paskelbimo šalyje pradžios kiekvienos darbo dienos ryte Zarasų rajono savivaldybėje vyksta rajono Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos, Operacijų centro ir rajono Savivaldybės administracijos darbuotojų pasitarimai, kuriuose nagrinėjamos iškilusios problemos, numatomos būtiniausias priemones koronaviruso plitimui stabdyti. Pasitarimuose pagal kompetenciją buvo priiminėjami ekstremalios situacijos valdymui reikalingi svarbūs nutarimai. Numatomas akcijų ir priemonių, stabdančių pavojingo susirgimo plitimą, įgyvendinimas.

Reikalui esant, lanksčiai ir operatyviai jie buvo keičiami, buvo ieškomos ir surandamos geriausios išeitys.

Rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ketvirtadienį įvykusiame Ekstremalios situacijos operacijų centro posėdyje pažymėjo, kad rajono Savivaldybei pavyko įgyvendinti daug būtinų priemonių, kurie lėmė, kad rajone neužregistruota nė vieno susirgimo. Šalies spaudoje Zarasų rajonas tituluojamas kaip atspariausias koronaviruso (COVID-19) infekcijai. Nėra susirgimų dar dviejose savivaldybėse – Birštono miesto ir Pakruojo rajono. Meras pažymėjo, kad šis koronaviruso pandemijos laikotarpis tapo didžiuliu išbandymu ir zarasiškiai buvo kantrūs, supratingi, labai pilietiški. Susitelkimas ir visų nurodymų laikymasis davė rezultatus, koronavirusas buvo suvaldytas. Visi dirbo stropiai ir įtemptai, be streso, ažiotažo ir bereikalingos įtampos.

Meras įspėjo, kad atsipalaiduoti dar negalima, karantino sąlygos švelnėja, tačiau būtina vykdyti visus nurodymus ir saugoti save ir kitus.

Meras padėkojo visiems, kurie šiomis sudėtingomis dienomis dirba savo darbo vietose. Buvo atkreiptas dėmesys į gydytojų, slaugytojų, farmacininkų, kitų gydymo įstaigų darbuotojų triūsą, kuris reikalauja paties didžiausio dėkingumo ir įvertinimo. Padėkos nusipelnė policijos, priešgaisrinės apsaugos, pasienio tarnybos pareigūnai, šauliai, savanoriai, aptarnavimo sferos darbuotojai, socialiniai darbuotojai, Ekstremaliųjų situacijų komisijos, Operacijų centro nariai. Tai visų pastangų rezultatas, kad Zarasų rajonas atspariausias šiai pavojingai infekcijai.

Petras Ivanovas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite