Angle down Atgal

„Žalgirio“ krepšininkai išsiaiškino čempionų duetą žaisdami „FIFA17“ vaizdo žaidimą (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai praėjusią savaitę trumpam pamiršo krepšinį ir varžėsi futbolo aikštelėje. Tiesa, įvarčius žalgiriečiai mušė tik virtualiose rungtynėse ir kovojo tarpusavyje dėl geriausios poros vardo „GameOn Žalgiris Challenge“ turnyre, žaisdami visame pasaulyje populiarų FIFA17 vaizdo žaidimą.

Septyni „Žalgirio“ krepšininkai ir „Žalgiris TV“ laidų vedėjas Rytis Kazlauskas sudarė keturias komandas po du žaidėjus. Pirmoje pusfinalio dvikovoje susitiko legionierių tandemas – Kevinas Pangosas ir Leo Westermannas bei Gytis Masiulis ir Rytis Kazlauskas. Susitikime netrūko linksmų „Žalgirio“ užsieniečių replikų, o rungtynes 4:0 būtent ir laimėjo prancūzo ir kanadiečio duetas.

Antrajame mače susikovė Edgaras Ulanovas ir Renaldas Seibutis prieš Luką Lekavičių ir Paulių Valinską. Pripažintas vaizdo žaidimų specialistas „Žalgirio“ komandoje E.Ulanovas su R.Seibučiu neatsilaikė kovoje prieš jaunesniuosius kolegas, kurie triumfavo 2:1.

Finale L.Westermannas ir K.Pangosas susikovė su P.Valinsku ir L.Lekavičiumi. Sėkmė ir finale lydėjo prancūzą ir kanadietį, kurie šventė pergalę po sunkios kovos 1:0. Po finalo nugalėtojai demonstravo savo džiaugsmą bei žadėjo įveikti ir „Žalgirio“ sirgalių komandą.

Jau gegužės 7 dieną estafetę iš „Žalgirio“ krepšininkų „GameOn Žalgiris Challenge“ turnyre perims sirgaliai, kurie „Žalgirio“ arenoje esančiame „Bare 11“ kovos atrankiniame turnyro etape.

Geriausiai atrankos turnyre pasirodžiusios komandos pateks į finalinį etapą, kuris vyks gegužės 14 dieną. Viso „GameOn Žalgiris Challenge“ turnyro čempionai mes iššūkį „Žalgirio“ komandos krepšininkams.

Kauno „Žalgirio“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite