Muitinės kriminalinės tarbnybos nuotr.
Angle down Atgal

Žaislus vežusiame vilkike Lietuvos muitinės pareigūnai aptiko 150 kg kokaino, „ekstazi“ ir hašišo kontrabandą

Didžiulis kvaišalų sulaikymas Lietuvos Lenkijos pasienyje: iš Nyderlandų važiavusiame vilkike muitininkai rado hašišo, kokaino ir „ekstazi“ krovinį.

Muitininkai sulaikė 150 kilogramų kokaino, ekstazi ir hašišo kontrabandą, kurios vertė juodojoje rinkoje siekia apie 2 mln. eurų, trečiadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba.

Narkotikai aptikti iš Nyderlandų į Lietuvą žaislus gabenusiame vilkike.

Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių pareigūnai ir muitinės kriminalistai iš Lenkijos įvažiavusį krovininį vilkiką „Man“ sustabdė spalio 26 dieną apie 8 val. ryto ties buvusiu Kalvarijos pasienio posto punktu.

Vairuotojas, Kauno gyventojas G. P., pareigūnams teigė iš Nyderlandų į Lietuvą vežantis žaislų ir vaikiškų drabužių krovinį.

Patikrinus vairuotojo kabiną, daiktadėžėje buvo rasti du apie 2,14 kg svorio paketai su, kaip įtariama, kanapių derva – hašišu.

Tuomet detaliai patikrinta visa mašina ir puspriekabėje, tarp gabento legalaus krovinio, rastos penkios dėžės įvairiaspalvių tablečių.

Manoma, kad tai vienas populiariausių narkotikų, amfetamino darinys MDMA („ekstazi“), o siuntoje gali būti apie 379 tūkst. tablečių.

Ten pat buvo dar rastas ir paketas su 0,7 kg svorio baltais milteliais, įtariama, jog tai kokainas.

Vairuotojas pripažino vežęs narkotines medžiagas. Jis buvo suimtas dviem mėnesiams.

Po Kaune atliktų kratų taip pat sulaikytas dar vienas asmuo.

Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kvaišalų kontrabandos ir disponavimo labai dideliu kiekiu narkotikų.

Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite