Angle down Atgal

Žagariečių kultūrinės veiklos vystymui – nauja erdvė

Šiandien Joniškio savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Tarybos nariai Mindaugas Balčiūnas ir Sarah Mitrike, Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus direktorė Rasa Ališauskienė susitiko su Žagarės bendruomenės „Veidė“ pirmininke Diana Sičioviene, Jūrate Sabaite aptarti Žagarės pastato, esančio Jaunimo g. 1 (Žagarė), naudojimo gyventojų poreikiams galimybes.

Administracijos direktorė V. Kulvinskienė pažymėjo, kad šis pastatas turi būti naudojamas visų gyventojų poreikiams, o iki šiol tik nedidelė pastato dalis buvo naudojama Žagarės gimnazijos veikloje.

Pastatas galėtų būti naudojamas įvairiai kultūrinei veiklai, koncertams, parodoms, muzikavimui ir kitiems renginiams. Joniškio rajono savivaldybė ieškos visų įmanomų galimų finansavimo šaltinių, siekiant sutvarkyti pastato stogą, fasadą, vidines erdves.

Tarybos narė Sarah Mitrike pažymėjo, kad pastato erdvėse galėtų vykti atviras šiuolaikiniam menui, pasaulinis Fringe festivalis, kuriame Žagarė dalyvauja nuo 2015 metų. Festivalio tikslas – įtraukti vietos bendruomenę dalyvauti mene ir bendradarbiauti su menininkais, kad menas būtų prieinamas visiems. Tad, naują erdvę galima panaudoti festivalio metu.

Susitikimo metu buvo sutarta bendradarbiauti, ieškant projektinių finansavimo šaltinių ir galimybių pastato sutvarkymui, pritaikymui kultūrinei veiklai. Kalbėta, kad pastatas jau šiuo metu gali būti naudojamas gyventojų poreikiams, įvairiai kultūrinei veiklai, parodoms ir renginiams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite