Angle down Atgal

„YouTube“ žvaigždės Whydoto poelgis atkreipė užsienio žiniasklaidos dėmesį: vos neprarado rankos

Vaidoto Grincevičiaus, geriau žinomo kaip „Whydotas“, „YouTube“ platformoje 2018 m. įkeltas vaizdo įrašas surinko ne tik daugiau nei 1 mln. peržiūrų, bet ir sulaukė užsienio žiniasklaidos dėmesio.

Vaidotas įkėlė vaizdo įrašą, kuriame pagamino savadarbį elektrinį ginklą. Tačiau daugiausia dėmesio sulaukė vaizdo įrašo pabaiga, kai V. Grincevičius bandė iš savadarbio ginklo iššauti, tačiau jis sprogo vyrą nublokšdamas ant žemės. Apie šį vaizdo įrašą skelbė Dailymail.co.uk.

„YouTube“ žvaigždė vaizdo įraše gamindamas ginklą detaliai parodo kiekvieną gamybos žingsnį. Vaidotas ginklą gamino iš medžio, visas dalis suklijavo lipnia juosta ir įdėjo bateriją.

Vaizdo įraše vyras juokavo: „Viskas bus gerai, nesijaudinkite, nesu kvailas.“ Pabaigęs savadarbį ginklą, pasakė, kad metas pridėti parako.

Kai viskas buvo baigta, Vaidotas kelis kartus bandė iššauti, tačiau nesėkmingai. Kai pagaliau pavyko, rezultatas buvo daug stipresnis, negu jis tikėjosi. Iššovus ginklui, jis sprogo į daug mažų detalių. Jėga buvo tokia stipri, kad nubloškė Vaidotą ant žemės.

„Ausys pilnos sieros, oho!“ – įvykus sprogimui sakė „YouTube“ žvaigždė. Toks rezultatas Vaidotą sukrėtė. Vaizdo įrašo pabaigoje vyras patarė naudoti mažiau parako.

Vaizdo įrašas yra peržiūrėtas jau daugiau nei 1 mln. kartų – platformoje buvo paskelbtas 2018 m. spalį. Dauguma komentatorių sakė, kad Vaidotui labai pasisekė, kad nieko blogo neatsitiko ir jis nebuvo sužeistas. „Labai juokinga, kai, sprogus ginklui, stengiesi toliau išlikti vaidmenyje. Gerai, kad nepraradai pirštų ar akies. Pasisekė!“ – rašė vienas internautas.

„Kaip jis vis dar turi ranką? Visas ginklas sprogo į detales“, – rašė kitas.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite