Angle down Atgal

Vytauto Šemelio skulptūros pateko į respublikinę parodą

Molėtų krašto muziejuje vykstančioje Utenos regiono konkursinėje liaudies meno parodoje „Aukso vainikas 2020“ uteniškiai tautodailininkai susižėrė daugiau kaip pusę parodos laureatų diplomų.

Šioje prestižinėje parodoje talentingi liaudies kūrėjai savo kūrybą pristato vaizduojamosios, taikomosios dailės ir kryždirbystės srityse. Vaizduojamosios dailės srityje už medines skulptūras pirmąją vietą pelnė V. Šemelis ir vienintelis iš uteniškių tautodailininkų pateko į respublikinę parodą.

Beveik visi apdovanojimai už vaizduojamosios dailės kūrinius irgi atiteko uteniškiams. Antroji vieta pripažinta Anelei Araminienei (medinės skulptūros), dvi trečiosios vietos – Valerijai Nagienei (siuvinėti paveikslai) ir Žydronei Mameniškienei (grafika).

Taikomosios dailės srityje antrąja vieta už šiaudinius sodus įvertinta Zita Indriūnienė, trečiąja vieta už popieriaus karpinius – Lina Paukštienė.

Specialiais diplomais už sukurtus škaplierius apdovanota Aleksandra Stasytienė ir molinių figurėlių kūrėja Vanda Valiušienė.

Parodoje dalyvauja tautodailininkai iš Ignalinos, Zarasų, Utenos, Molėtų rajonų ir Visagino savivaldybės. Konkursui pristatyti 48 autorių eksponatai, atrinkti rajoninėse parodose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite