Angle down Atgal

Vytauto Kernagio sūnus pasidalijo jautriu prisiminimu

Prieš 12 metų Anapilin iškeliavęs maestro Vytautas Kernagis šiandien, gegužės 19-ąją, būtų šventęs 69-ąjį gimtadienį. Nors tėčio nebėra, jo sūnus, VšĮ „Vytauto Kernagio fondas“ vadovas, politikas Vytautas Kernagis jaunesnysis socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo jautriu prisiminimu iš vaikystės.

„Pamenu, mokiausi važiuoti dviračiu. Per puse Antakalnio 99 namo kiemo jis bėgo šalia, padėjo laikyti lygsvarą, sakė „Tu tik mink ir važiuosi“. Myniau. Pradėjau riedėti be pagalbos. Taip ir išmokau. Tiesa, matyt iš to noro greičiau išmokti važiuoti, praklausiau, kai buvo pasakojama apie stabdžius. Tai turėjau supranti pats, kai jau buvau numynęs pusę kiemo ir priekyje laukė medis. Pyliau kaip reikiant, bet dabar užtat žinau, kokie svarbūs dviračiui yra stabdžiai.

Taip ir lydėjo mane: palaikydamas, patardamas, pasitikėdamas. Su nuotykiais, nepamirštamomis patirtimis. Dabar yra ką prisiminti. Geri laikai buvo. Su gimtadieniu“, – socialiniame tinkle amžinatilsį tėtį sveikina V. Kernagis.

Primename, kad atlikėjas ir muzikantas, dainuojamosios poezijos pradininkas Lietuvoje Vytautas Kernagis mirė 2008-aisiais, po sunkios ligos, eidamas 57-uosius metus. 2007 m. maestro buvo įteikta Nacionalinė kultūros ir meno premija už populiariosios kūrybos profesionalumą ir artistiškumą. Vytautas Kernagis palaidotas Vilniaus Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje.

Vytautas Kernagis su sūnumi. Vytauto Kernagio fondo nuotr.
Vytautas Kernagis su sūnumi. Vytauto Kernagio fondo nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite