Angle down Atgal

Vyriausybė uždarose erdvėse vykstančių renginių dalyvių skaičių padidino iki 600

Vyriausybė trečiadienį nutarė nuo rugpjūčio 16 d. uždarose erdvėse vykstančių renginių dalyvių (žiūrovų) skaičių didinti iki 600.

Įstatymo projekte numatyta leisti renginius uždarose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau nei 600 žiūrovų ir (ar) dalyvių, neįskaičiuojant atlikėjų, sportininkų, dalyvaujančių aukšto meistriškumo sporto varžybose, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo specialistų, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo instruktorių, teisėjų, antidopingo pareigūnų, organizatorių ir aptarnaujančio personalo.

Numatyta, kad ši uždarose patalpose vykstančių renginių tvarka įsigalios nuo rugpjūčio 16 d. ir galios iki rugpjūčio 31 d. Šiuo metu uždarose patalpose vykstančiuose renginiuose gali dalyvauti 500 dalyvių (žiūrovų).

Renginių organizavimo tvarkos atvirose erdvėse Vyriausybė kol kas neplanuoja keisti, iki rugsėjo mėnesio juose ir toliau galės dalyvauti iki 1000 dalyvių (žiūrovų).

ELTA primena, kad Vyriausybė liepos viduryje pritarė Kultūros ministerijos parengtam Kultūros ir sporto renginių dalyvių skaičiaus didinimo planui. Plane numatoma, kad nuo rugsėjo 1 dienos dalyvių skaičius nebus ribojamas tiek uždarose, tiek atvirose renginiuose, o renginiai bus vykdomi vadovaujantis Operacijų centro vadovo nustatytomis sąlygomis.

Vyriausybė trečiadienį taip pat pritarė siūlymams netaikyti draudimų dėl koronaviruso pandemijos atvykti užsienio studentams ir investuotojams. Išimtis taip pat numatoma sporto medicinos personalo darbuotojams, partnerystę su Lietuvos piliečiais užsienyje įregistravusiems užsieniečiams.

Ministrų kabinetas taip pat nutarė pratęsti sienų kontrolę oro ir jūrų uostuose iki rugsėjo 14 dienos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite