Angle down Atgal

Vyriausybė svarstys karantino pakeitimus vienišiems asmenims ir sunkumus patiriantiems mokiniams

Trečiadienį Vyriausybė spręs dėl karantino pakeitimų, susijusių su „socialiniais burbulais“ bei galimybe nuotoliniu būdu mokyklos patalpose mokytis sunkumų patiriantiems vaikams.

„Vaikai, kuriems yra sudėtinga mokytis namuose nuotoliniu būdu, galės nuotoliniu būdu mokytis mokyklose ar kitose viešose erdvėse būtent tam, kad galėtų dalyvauti ugdymo procese, nesigėdytų ir gautų pagalbą, jeigu ji yra reikalinga. Toks sprendimas bus priimtas trečiadienį. Ir taip pat (bus sprendžiama – ELTA) dėl socialinių burbulų žmonėms, kurie yra vieniši“, – Vyriausybės surengtoje spaudos konferencijoje pirmadienį teigė premjerė Ingrida Šimonytė.

Vyriausybė svarstys siūlymą leisti bendrauti po vieną gyvenantiems žmonėms bei dar vienam namų ūkiui.

Visgi I. Šimonytė akcentavo, kad kiti karantino apribojimai išliks galioti visa apimtimi iki sausio 31 d.

ELTA primena, kad lapkričio 7 d. Lietuvoje įvestas visuotinis karantinas. Naujoji Vyriausybė, atsižvelgdama į ekspertų rekomendacijas, gruodžio 13 d. priėmė sprendimą karantiną sugriežtinti.

Buvo nuspręsta apriboti judėjimą iš vienos savivaldybės į kitą, uždrausta veikti nebūtinųjų prekių parduotuvėms, paliekant galimybę veikti maisto, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių parduotuvėms, vaistinėms, veterinarijos paslaugas teikiančioms įstaigoms.

Taip pat nutarta, kad karantino metu draudžiami vieši renginiai, susibūrimai, viešose vietose vyresniems nei 6 metų asmenims privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, mokinių ugdymas organizuojamas tik nuotoliniu būdu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite