Angle down Atgal

Vyras prašo pagalbos rasti jo dingusią žmoną ir du vaikus: tyrėjų atrastos detalės tiesiog šokiruoja

Kai dingsta nors vienas šeimos narys, visada jaučiamas nerimas ir sielvartas, tačiau pabandykite įsivaizduoti situaciją, kuomet dingsta visi šeimos nariai… Taip nutiko jaunam vyrui, kuris kreipėsi į policiją dėl dingusios nėščios žmonos ir dviejų mažamečių dukrų.

33 metų Chrisas Wattsas iš Kolorado kreipėsi pagalbos į televiziją: jis prašė padėti rasti jo dingusią žmoną ir dukras. Vis dėlto, netrukus paaiškėjo siaubinga tiesa, kuri visus labai sukrėtė.

Policijai buvo pranešta, kad Shannan Watts ir jos dvi dukros, 4-erių Bella ir 3-metų Celeste, dingo be žinios.

Chrisas teigė, kad jo žmona buvo jau antrame nėštumo trimestre, o jų santykiai visuomet buvo labai geri.

Shannan, išvykusi iš namų aplankyti savo artimųjų ir dalyvauti darbo konferencijoje, grįžo namo ankstų pirmadienio rytą. Vis dėlto, tą dieną ji praleido vizitą pas gydytoją ir nebeatsakė į telefono skambučius, todėl tai kėlė didžiulį nerimą.

Valstybės tyrėjai ir FTB pradėjo moters ir dviejų vaikų paiešką, o Chrisas kreipėsi pagalbos į televiziją.

Žvelgdamas į kamerą jis sakė: „Net neįsivaizduoju, kur jos galėjo nuvykti. Man atrodo, kad visa tai tėra sapnas. Tai atrodo kaip košmaras, iš kurio tiesiog negaliu pabusti. “

Chrisas daug kalbėjo apie tai, kaip pasiilgsta savo šeimos, ir kad jų tuščiuose namuose jaučiasi labai vienišas.

Kartu su dingusiųjų paieška tuo metu buvo tęsiamas ir šio įvykio tyrimas.

Pareigūnai buvo sumišę

Nors namuose nepavyko rasti jokių nusikaltimo pėdsakų, tačiau kai kurie dalykai policininkus glumino.

„NBC News“ praneša, kad dingusios moters draugė Amanda Thayer teigė, jog namuose buvo rasti Shannan daiktai – telefonas ir piniginė.

Televizijai duotame interviu Chrisas pradėjo plačiau nagrinėti to nelemto ryto detales. Jis pasakojo, kad tądien su žmona daug kalbėjosi, ir ji buvo labai emocinga.

Praėjus porai dienų nuo moters dingimo paskelbimo Chrisas Wattsas buvo suimtas ir išvežtas į Weld County kalėjimą.

Moters kūnas buvo aptiktas Amerikos naftos ir dujų bendrovės „Anadarko Petroleum Corporation“ teritorijoje.

„Mes radome kūną, kuris greičiausiai yra dingusios Shannon Watts“, –  dieną po šio įvykio spaudos konferencijoje sakė Kolorado valstijos FTB direktorius Johnas Camperis. „Mes turime rimtų priežasčių manyti, kad žinome, kur yra vaikų kūnai. Dabar visos pastangos nukreiptos būtent į jų paiešką“.

Tyrėjai neabejoja, kad Shannon ir jos dukros buvo nužudytos savo namuose. Taigi, Chrisas buvo apkaltintas triguba žmogžudyste.

Iki šiol policija neatskleidė šio siaubingo nusikaltimo motyvų.

„Tai baisiausias įmanomas scenarijus, kokį tik galime įsivaizduoti“, – tęsė Johnas Camperis. „Šiuo metu siekiame išsiaiškinti visas įvykio detales“.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite