Angle down Atgal

Vyko Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdis

2017 m. gegužės 31 d. Utenos „Saulės" gimnazijoje vyko išvažiuojamasis Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdis. Utenos jaunimo reikalų taryba, vadovaujama Utenos mero Alvydo Katino, apsvarstė numatytus klausimus, išklausė Utenos „Saulės" gimnazijos veiklų pristatymą, kurį pateikė Utenos „Saulės" gimnazijos mokinių savivaldos atstovai ir gimnazijos direktorė Nijolė Zabukienė.

Utenos r. savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė gimnazistams pristatė Utenos jaunimo reikalų tarybos struktūrą, jaunimo politiką, veiklas ir vykdomus projektus. Apie ES projekto „Atrask save" įgyvendinamą Utenos rajone kalbėjo projekto užimtumo specialistė Edita Kupkina. TDB Jaunimo užimtumo skyriaus vedėja V. Jaruševičiūtė konsultavo gimnazistus dėl įsidarbinimo vasarą.

Ypač smagiai visus susitikimo dalyvius nuteikė interaktyvusis „Argumentų mūšis", kurio metu dalyviai išsakė savo nuomonę įvairiais klausimais. Teiginiai aktualūs, įgyvendinant nacionalinę ar regioninę jaunimo politiką. Argumentų mūšį moderuojanti jaunimo reikalų tarybos narė Dovilė Bikelytė pasiūlė diskutuoti apie savanorystę, jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojo etatą ir atviras jaunimo erdves mieste. Veiklos metu išklausyti visų argumentai dėl mokslo metų prailginimo ir „nerūkymo zonų" poreikio viešosiose miesto erdvėse. Jaunimo taryba pakvietė gimnazistus išsisakyti dėl dviračių nuomos paslaugų Utenoje, taipogi diskutuota dėl vandens pramogų ir vasaros lauko kavinės poreikio prie Dauniškio ežero. Utenos jaunimo reikalų tarybos pirmininkas, meras Alvydas Katinas priminė gimnazistams, kad šalia rimtų mokslų svarbu nepamiršti kūrybiškai mąstyti ir veikti, nes savanorystės patirtis yra didelė investicija į save. Kitas Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdis vyks artėjant rudeniui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite