Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.
Angle down Atgal

Vyko rajono moksleivių forumas

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybėje vyko rajono moksleivių forumas, kuriame buvo pristatoma Lietuvos moksleivių sąjungos veikla ir galimybės. Į šį forumą susirinko aktyviausi rajono mokyklų mokiniai, įkurtų mokyklų savivaldų atstovai.

Renginio dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Ji pasidžiaugė aktyviu mūsų rajono jaunimu, palinkėjo jiems įdomaus ir naudingo šiandieninio forumo bei liepė nepamiršti, kad jie yra mūsų ateitis ir didžiausios viltys.

Šiuo metu 9 rajono mokyklos yra pasirašiusios sutartis su Lietuvos moksleivių sąjunga dėl narystės. Tikimąsi, kad po Forumo ir daugiau rajono mokyklų prisijungs bei taps Lietuvos moksleivių sąjungos narėmis.

Kaip kalbėjo renginio kuratorė Vilkaviškio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Gudeliauskienė, rengiamo forumo tikslas – stiprinti Vilkaviškio rajono mokinių savivaldas ir įkurti Lietuvos moksleivių sąjungos Vilkaviškio padalinį.

Į forumą atvyko Lietuvos moksleivių sąjungos Regioninių reikalų koordinatorė Klėja Merčaitytė, kuri pristatė Sąjungos tikslus, vykdomas veiklas, narystės suteikiamus privalumus ir kt.

Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) – visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti, vienintelė Lietuvos moksleivių interesams atstovaujanti bei Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti organizacija. Šiuo metu LMS turi 32 padalinius Lietuvos savivaldybėse, kuriuose dirba daugiau nei 1000 savanorių, organizacija vienija daugiau nei 500 Lietuvos mokyklų mokinių savivaldų. Regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis LMS siekia atstovauti moksleivių interesams, kuriant atvirą ir kiekvienam moksleiviui prieinamą organizaciją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite