Angle down Atgal

Vyko Pažinimo licėjaus tradicinė tvarkos popietė

Šių metų gegužės 9 dieną Pažinimo licėjus skyrė popietę savo aplinkos tvarkymui, gražinimui ir įvairių augaliukų sodinimui. Taip pat buvo renkamos šiukšlės aplink šalia esantį Arimaičių ežerą ir jo pamiškę. Tą dieną buvo sulaukta ir viešnių iš aplinkosaugos, kurios papasakojo apie atliekas ir jų rūšiavimo svarbą.

Jau trečius metus iš eilės Pažinimo licėjaus bendruomenė, siekdama išugdyti vaikų ir jaunimo pilietiškumo ir bendruomeniškumo jausmą, organizavo popietę, kuri buvo skirta tvarkyti mokyklos aplinką bei Arimaičių ežero pakrantę ir jos pamiškę. Tokiais gražiais ir gerais darbais buvo pažymėta ir stojimo į Europos sąjungą sukaktis bei Europos diena. Šią dieną Pažinimo licėjaus bendruomenė sulaukė ir viešnių iš ŠRATC, kurios papasakojo apie atliekas ir jų rūšiavimo svarbą.

Pirmiausia, aptvarkę savo darželius, mokiniai kartu su mokytojais pasodino įvairių sėklų bei sodinukų, o juos palaistę nuskubėjo paklausyti edukacijos apie atliekų rūšiavimą ir jo svarbą. Sužinoję svarbiausius dalykus, visi keliavo rinkti šiukšlių nuo mokyklos iki Arimaičių ežero pakrantės.

Nors šiais metais surinktų šiukšlių kiekis truputį mažesnis negu praėjusiais metais, tačiau žmonės vis dar teršia gamtą padangomis ir plastiko gaminiais bei įvairiais žvejybai ar turistavimui reikalingais daiktais. Tokiomis tvarkos popietėmis Pažinimo licėjaus bendruomenė siekia atkreipti piliečių dėmesį, siekia, kad ateityje Arimaičių apylinkėse vis mažės gamtą teršiančių atliekų, o prie aplinkos puoselėjimo gerais darbais prisidės kiekvienas iš mūsų – juk graži aplinka visada džiugina ir akį, ir širdį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite