Angle down Atgal

Vyko ketvirtosios Švenčionių rajono spiningavimo varžybos

2020 m. spalio 17 d. Sariuose vyko atviros Švenčionių rajono spiningavimo varžybos. Tai buvo jau ketvirtosios varžybos mūsų rajone. Visi dalyviai varžėsi dėl asmeninių apdovanojimų, o dalyvių skaičius šiais metais buvo rekordinis. Bet pagauti įskaitinę žuvį pavyko tik 16-kai žvejų.

Na o nugalėtojais ir prizininkais tapo: Jonas Dovydėnas užėmęs pirmąją vietą, Edmundas Kulešas užėmęs antrąją vietą, bei Tomas Ežerinis užėmęs trečiąją vietą. Tradiciškai apdovanojamas ir didžiausią žuvį pagavęs dalyvis, kuris apdovanojamas mero taure. Už didžiausią žuvį (1.825kg.lydeka) taurė įteikta Edmundui Kulešui! Mėtymo į taikinį varžybose taikliausias buvo ir jas laimėjo Ričardas Jarošas. Taip pat visi dalyviai dalyvavo loterijoje, kurioje galėjo laimėti rėmėjų įsteigtus prizus. Pagrindinis prizas Lowrance echolotas atiteko Denis Kežun.
Dekojame visiems renginio rėmėjams: UAB TRITURUS, Lowrance.lt , Hunt& Shooting direkotriui Rokui Zabielai, Anatolijui Buštakovui, Sarių seniūnijai, Donatui Mingailai, Aurimui Skudučiui ir kitiems, be kurių pastangų šios varžybos nebūtų įvykusios.
P.S. visos pagautos žuvys buvo paleistos atgal -tai irgi turėtų tapti tradicija
Finansavimą projektui “ RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS IR FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMAS ŠVENČIONIŲ RAJONE“ skiria pagal vietos plėtros strategijos „Švenčionių rajono vietos veiklos grupės „Švenčionių partnerystė“ teritorijos 2015-2023 m. vietos plėtros strategija“ priemonę „Kultūros savitumo išsaugojimas, tradicijų tęstinumas" veiklos sritį „Parama kaimo gyventojų bendruomeniškumo ir pilietiškumo ugdymui (krašto tradicinių renginių organizavimas, stovyklos, konferencijos, išvykos)“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite