Angle down Atgal

Vykdytos patikros turguje, prekybos centruose ir parduotuvėse

Šeštadienį vykdyta prevencija Skuodo miesto turguje, prekybos centruose ir parduotuvėse. Taip pat apžiūra vykdyta ir Ylakių miestelio parduotuvėse.

Pastebėta, kad turguje dauguma vaikšto po vieną ir išlaiko distanciją. Daugiau žmonių užfiksuota ten, kur buvo prekiaujama šventiniais papuošimais, tačiau ir šioje vietoje išlaikytas saugus atstumas tarp asmenų. Net patys pirkėjai vienas kitą kontroliuoja, pateikia pastebėjimus, jei elgiamasi ne pagal reikalavimus.

Patikrinimo metu vienoje parduotuvėje nurodyta pirkėjams bei darbuotojams laikytis saugaus atstumo. Dar vienoje parduotuvėje trūko informacijos apie rekomendacijas ir taikomus ribojimus, nurodyta tokią informaciją pasiruošti, pakabinti gerai matomoje vietoje, išsimatuoti patalpas ir susiskaičiuoti, kiek klientų galima vienu metu priimti.

Pastebėta, kad Ylakių miestelyje esančiose parduotuvėse pirkėjų srautas buvo labai mažas. Vykdomi visi reikalavimai.

Apibendrinant galima daryti išvadą, kad dažniausiai tvarkingai, laikantis reikalavimų, vykdomas prekybos procesas. Parduotuvių patalpos dažnai vėdinamos, pirkėjų srautai reguliuojami, padarytos saugaus atstumo žymos, dezinfekuojami pirkinių krepšeliai, dirbama su asmens apsaugos priemonėmis, informacija pirkėjams yra pateikiama prie įėjimų į parduotuve, dezinfekcinis skystis laikomas gerai matomoje vietoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite