Angle down Atgal

Vilniaus universitete mokymo procesas keturias savaites vyks nuotoliniu būdu

Vilniaus universitete (VU) nuo spalio 26 d. iki lapkričio 21 d. studijų veiklos bus vykdomos nuotoliniu būdu. Išimtis, VU rektoriaus Rimvydo Petrausko teigimu, bus taikoma tik laboratoriniams ir kitiems praktiniams užsiėmimams, kuriems reikalinga VU esanti įranga, taip pat veikloms, būtinoms studijuojančiųjų baigiamiesiems darbams rengti.

„Ačiū visiems už supratimą ir susitelkimą, kuris leidžia universiteto gyvenimui sėkmingai tęstis ir tokiomis neapibrėžtomis aplinkybėmis. Vis dėlto mūsų visų sveikata yra svarbiausias prioritetas, todėl raginu į tai žiūrėti atsakingai“, – VU svetainėje cituojamas universiteto rektorius prof. R. Petrauskas.

VU interneto svetainėje taip pat skelbiama, kad nuo spalio 26 d. keisis ir VU Bibliotekų darbo specifika – bus aptarnaujami tik Universiteto bendruomenės nariai, pateikę galiojančius pažymėjimus. Išimties tvarka gali būti aptarnaujami iš anksto užsiregistravę išorės lankytojai, norintys naudotis Centrinės bibliotekos Retų spaudinių ir Rankraščių skyriuose saugomais kultūros paveldo dokumentais.

Universiteto rektorius taip pat atkreipia dėmesį, kad minėtu laikotarpiu VU vykdomos suaugusiųjų neformaliojo švietimo programos taip pat turėtų būti tęsiamos nuotoliniu būdu, o jei to padaryti neįmanoma, laikinai stabdomos. Visos kitos administracinės VU veiklos gali būti tęsiamos užtikrinant būtinas saugumo rekomendacijas, tačiau rektorius skatina padalinių vadovus atsakingai

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite