Angle down Atgal

VSAT stalo teniso varžybose geriausiai sekėsi pagėgiškiams

VSAT stalo teniso varžybų nugalėtojais tapo Karolina Andrukonis iš Varėnos rinktinės ir Vygandas Zobėla iš Pagėgių. Komandinėje įskaitoje triumfavo Pagėgių rinktinės pasieniečiai (titulinėje nuotraukoje).

Trečiadienį Pasieniečių mokykloje Medininkuose vyko VSAT stalo teniso varžybos, skirtos skatinti tarnybos padalinių bendradarbiavimą ir fizinį aktyvumą.

Iš viso rungėsi septynios komandos iš Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių, Pakrančių apsaugos rinktinių, Pasieniečių mokyklos bei VSAT centrinės įstaigos. Kiekvieną komandą sudarė du vyrai ir moteris.

Po atrankos varžybų moterų įskaitos finale kovojo Karolina Andrukonis, Varėnos rinktinės atstovė, ir Jelena Fedejeva, Ignalinos rinktinės tenisininkė. Pergalę iškovojo K. Andrukonis (nuotraukų eilutėje pirmoje iš kairės nuotraukoje stovi viduryje). Trečią vietą laimėjo Milda Pankauskaitė iš Pagėgių rinktinės.

Į vyrų finalą pateko pagėgiškiai Marius Žeimys ir Vygandas Zobėla. Stipresnis buvo ir nugalėtojo titulu džiaugėsi V. Zobėla (titulinėje nuotraukoje pirmas iš kairės). Trečias liko Dainius Gotautas iš Pakrančių apsaugos rinktinės.

Komandinėje įskaitoje lygių nebuvo tenisininkams iš Pagėgių rinktinės. Antri liko Ignalinos (nuotraukų eilutėje vidurinėje nuotraukoje), treti - Varėnos rinktinės pasieniečiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite