Angle down Atgal

VSAT: praėjusią parą į šalį per valstybės sieną buvo neįleista 20 asmenų

Nuo karantino pradžios – kovo 16-osios vidurnakčio – antradienio 8.00 val. duomenimis, į šalį per valstybės sieną iš viso buvo neįleisti 1 226 asmenys, o 438 asmenims nebuvo leista išvykti, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Per praėjusią parą į šalį buvo 20 neįleisti ir 5 neišleisti asmenys.

Antradienio ryto duomenimis, vilkikų eilių prie valstybės sienos su Lenkija ir Latvija nėra, o pasienio su Rusija Kybartų kontrolės punkte laukė 29 vilkikai. Jiems laukti reikės apie 5 val.

Medininkų pasienio su Baltarusija kontrolės punkte rytą laukė 32 vilkikai, prognozuojamas jų laukimo laikas – apie 2 val. Šalčininkų kontrolės punkte rytą krovininio transporto eilių nebuvo.

Laikina ES vidaus sienų kontrolė pratęsta iki gegužės 14 d. Tai reglamentuojantį įsakymą pasirašė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Siekiant suvaldyti koronaviruso keliamas grėsmes Lietuva nuo kovo 14 d. įvedė laikiną kontrolę prie ES vidaus sienų ir dabar jau trečią kartą pratęsė jos terminus.

ELTA primena, kad nuo balandžio 3-iosios vidurnakčio asmenų ir (ar) jų asmeninės paskirties lengvųjų automobilių atvykimas į Lietuvos teritoriją leidžiamas tik per pasienyje su Lenkija veikiantį Kalvarijos-Budzisko bei pasienyje su Latvija veikiantį Saločių-Grenctalės automobilių kelių punktus.

Lenkijos pareigūnai per tarptautinį Lazdijų – Aradninkų punktą nebepraleidžia krovininių automobilių, kurių bendroji masė viršija 7,5 tonos, primena VSAT.

Pasienyje su Lenkija dar veikia Kalvarijos – Budzisko punktas, vykti per jį automobiliams dėl svorio nėra ribojimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite