Angle down Atgal

Vokietijoje peiliu žmones sužalojęs užpuolikas išsiųstas į psichiatrijos ligoninę

Vokietijoje peiliu keturis žmones universiteto miestelyje sužalojęs užpuolikas perkeltas į psichiatrijos kliniką, šeštadienį pranešė prokurorai.

Penktadienį įvykusio incidento metu sužeistos trys moterys ir vienas vyras, kol kitiems studentams pavyko sutramdyti užpuoliką Hamo-Lipštato taikomųjų mokslų universitete. Viena moteris dėl savo gyvybės kovoja ligoninėje.

34 metų įtariamasis, kuris buvo ginkluotas dviem virtuviniais peiliais, „atsitiktinai pasirinko“ aukas, žurnalistams sakė Dortmundo prokuratūros atstovas Henneris Kruse (Heneris Kruzė).

30-metė docentė, kuri buvo viena iš mokslinėje konferencijoje dalyvavusių užpuoliko aukų – kritinės būklės, o gydytojai baiminasi blogiausio.

„Gydytojai nebeturi vilties, kad ji pasveiks“, – sakė H. Kruse.

Dar viena 22 metų studentė išgyveno aštuonis dūrius į pilvą, jai prireikė skubios operacijos, tačiau jos būklei pavojus gyvybei negrėsė.

Jis pridūrė, kad kiti du nukentėjusieji – 22 metų vyras ir dar viena tokio pat amžiaus jauna moteris – buvo sužeisti ne taip sunkiai.

Įtariamasis – Vokietijos Hamo miesto universiteto studentas. Jis po išpuolio sakė, kad jautė grėsmę iš grupės studentų, kurie, pasak įtariamojo, norėjo „jį sunaikinti“.

Manoma, kad jis gali sirgti „paranoidine šizofrenija“ ir „haliucinacijomis“, sakė H. Kruse ir pridūrė, kad vyras ilgą laiką gydėsi dėl psichikos sveikatos problemų.

Policija atmetė bet kokius politinius ar religinius išpuolio motyvus ir pradėjo tyrimą dėl pasikėsinimo nužudyti ir sunkaus sužalojimo.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite