Angle down Atgal

Vokiečių aviganis Varis vėl nuskriaudė cigarečių kontrabandininkus

Talkinami vokiečių aviganio Vario Varėnos rajone pasieniečiai sulaikė tris kontrabandos nešikus ir 2 tūkst. pakelių cigarečių. Šis sieną su Baltarusija saugančioje Aleksandro Barausko užkardoje tarnaujantis keturkojis nesyk pasižymėjo gaudydamas kontrabandininkus.

Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko užkardos pareigūnai, tarp kurių buvo kinologas su tarnybiniu vokiečių aviganiu Variu, miške netoli Varėnos rajono Paąžuolės kaimu pastebėjo tris asmenis. Jie sekami pasieniečių atėjo nuo sienos su Baltarusija ir gabeno nešulius.

Talkinami devynerių metų Vario VSAT pareigūnai trijulę sulaikė. Nustatyta, kad kontrabandinius rūkalus nešė 28-erių, 36-erių ir 48-erių Varėnos rajono gyventojai. Keturkojui buvo duota komanda patikrinti vietovę, tačiau daugiau nieko įtartino neaptikta.

Iš viso kontrabandininkai neteko 2000 pakelių cigarečių „Fest“, paženklintų Baltarusijos akcizo ženklais.
Jiems dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė teisena. Už tai gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų.

Sulaikytieji po apklausos paleisti. Jiems įteikti šaukimai atvykti į Alytaus apylinkės teismo Varėnos rūmus. Cigaretės saugomos A. Barausko užkardoje.

Pasienyje su Baltarusija tarnaujantis Varis nesyk yra pasižymėjęs sulaikant kontrabandininkus ir kitus pažeidėjus.

Prieš dvi savaites šis vokiečių aviganis susekė ir padėjo sulaikyti 2 tūkst. pakelių gabenusį Trakų rajono gyventoją.

Sausio pabaigoje Varis nepaliko jokių galimybių pabėgti Šalčininkų rajono gyventojui, kuris tamsoje nešė 1000 pakelių cigarečių ir buvo apsirūpinęs dujų balionėliu, peiliu bei GPS imtuvu. Varis cigaretes likimo valiai numetusį kontrabandininką surado krūmynuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite