Angle down Atgal

Visuomenės sveikatos biuro specialistai atėjo į pagalbą sveikatos patikrai pasienyje

Vyriausybei įvedus į Lietuvą įvažiuojančių krovininių automobilių vairuotojų sveikatos patikrą, ji vykdoma ir Raigardo pasienio punkte šalia Druskininkų.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai visą parą tikrina visų iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiuojančių krovininių automobilių vairuotojų kūno temperatūrą, jie turi užpildyti nustatytas anketas.

Kaip teigė Visuomenės sveikatos centro atstovė, vien centro pajėgomis būtų labai sunku atlikti tokią patikrą, nes per parą sieną kerta iki 200 krovininių automobilių, todėl į pagalbą buvo pakviesti Druskininkų visuomenės sveikatos biuro specialistai, kurie maloniai sutiko prisidėti prie šio svarbaus darbo.

Kaip teigė šio biuro direktorė Inga Kostina, biuro darbuotojai budi pasienyje, termovizoriais tikrina vairuotojų kūno temperatūra, padeda užpildyti anketas.

Trečiadienį pasienio punkte lankėsi meras R. Malinauskas su komanda, kurie domėjosi sveikatos patikrą atliekančių darbuotojų darbo sąlygomis. Mero iniciatyva Raigardo poste buvo pastatyta erdvi palapinė su šildytuvu, kurioje tikrintojai galėtų pasislėpti nuo vėjo, pasišildyti ir patogiau pildyti anketas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite