Angle down Atgal

Visuomenė nori išsaugoti teritoriją želdiniams

Lapkričio 18 d. įvyko viešas projekto „Skulptūrų parko sklypo detaliojo plano keitimo“ svarstymas. Jame dalyvavo Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas – vyr. architektas Gediminas Putvinskas, vyr. specialistė Dovilė Dimindavičiūtė, projekto vadovė Rūta Skripkienė, visuomenės atstovas, Tarybos narys Saulius Dirma ir Tarybos narys Vytis Štelbys.

Projekto vadovė R. Skripkienė susirinkusius supažindino su numatytais Skulptūrų parko sklypo suformavimo Vasario 16-osios g., Molėtų mieste, detaliojo plano keitimais ir pakvietė svarstymo dalyvius išsakyti savo nuomonę. Tiek kaimynystėje gyvenančius, tiek ir svarstyme dalyvavusius Tarybos narius neramina tai, kad šalia parko esančiame sklype (Vasario 16-sios g. 16c) numatytas užstatymas, dėl to nukentėtų visuomenės interesas, atsirastų vizualinė tarša ir kt.

Po ilgų svarstymų ir sprendimų ieškojimų, nepaisant to, kad dokumentuose griežtai reglamentuotas pastato dydis, užstatymo zona, draudžiamas sklypo dalinimas, numatyti kiti statinių apribojimai, svarstymo protokole įrašyta, jog sklype statybos yra nepageidaujamos, o ten ir toliau turi žaliuoti parkas.

„Situacija – sudėtinga. Gaila, kad šįkart visuomenei atstovavo vos trys asmenys, o suinteresuotoji pusė net nedalyvavo šiame svarstyme. Visuomenė nenori statinių, bet nori išsaugoti teritoriją želdiniams. Tokį visuomenės norą mes palaikome ir tikimės sutarimo“, – po svarstymo sakė vyr. architektas G. Putvinskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite