Angle down Atgal

Visagino meras E. Galaguz: „Girdžiu nepagrįstus gandus apie mane ir mano šeimą“

Visagino meras Erland Galaguz pratrūko socialinėje erdvėje. Politikas teigia jaučiantis spaudimą viešai paaiškinti keletą aplinkybių, susijusių su jo turtu ir atleidimu iš darbo Ignalinos AE.

Sekmadienį E. Galaguz socialniio tinklo „Facebook“ paskyroje pasirodė toks įrašas:

„Paskutiniu metu viešojoje erdvėje vis girdžiu niekuo nepagrįstus gandus apie mane ir mano šeimą. Jaučiu, kad turiu paaiškinti keletą aplinkybių.

Dėl mano turto. Taip, su šeima gyvename išpuoselėtame name, turime butą, automobilį, pasitaikius galimybei atostogaujame užsienyje. Visas mano turtas yra deklaruotas ir uždirbtas sunkiu, sąžiningu darbu per daugiau nei 30 metų.

Dėl mano darbo VĮ Ignalinos atominė elektrinė. Po 20 metų, atiduotų elektrinei, iš pareigų pasitraukiau savo noru, laimėjęs konkursą UAB Visagino būstas direktoriaus pareigoms. Net du teismai yra pripažinę, kad man elektrinėje skirta nuobauda (atleidimas) buvo neteisėta. Per visą savo darbo laikotarpį neturėjau jokių pastabų ar nusiskundimų, vien tik padėkas.

Tikiu, kad meru buvau išrinktas, nes pelniau Jūsų pasitikėjimą ne tuščiais pažadais, o sąžiningu darbu ir tvirtu vertybiniu stuburu. Noriu, kad mūsų mieste gyvenimo sąlygos gerėtų ne atskiroms grupėms ar žmonėms, bet kiekvienam. Dėl to netoleruosiu melagysčių, šmeižto ir intrigų, o prireikus ginsiu savo ir savo šeimos garbę teisinėmis priemonėmis.

Mano durys kiekvienam atviros. Kviečiu susitikti arbatos ir atvirai diskutuoti, kritikuoti ir ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus. Tikiu, kad mūsų mieste neliks vietos tuščioms apkalboms ir nesąžiningiems sprendimams.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite