Angle down Atgal

Visagino kultūros centro direktoriaus pareigas laikinai perėmė A. Imbrasas

Visagino kultūros centro direktoriaus pareigas pradėjo eiti šokio kritikas bei kultūros vadybininkas Audronis Imbrasas. Tiesa, šias pareigas naujasis direktorius eis laikinai tol, kol konkurso būdu bus išrinktas naujas kultūros centro vadovas.

„Mane į šias pareigas, siekdami naujovių miesto kultūros gyvenime ir atsižvelgdami į mano ligšiolines veiklas šalyje bei pačiame Visagine, pakvietė Visagino savivaldybės vadovybė“, – Alfa.lt sakė Visagino kultūros centro direktorius.

Pirmadienį pradėjęs eiti Visagino kultūros centro vadovo pareigas A. Imbrasas teigia, kad konkursas kol kas nėra paskelbtas, tačiau tikina, kad jis bus rengiamas ir viskas vyks įstatymų numatyta tvarka.

A. Imbrasas yra kultūros politikos ekspertas bei įvairių strateginių ir ilgalaikių kultūros iniciatyvų šalyje pradininkas. 2017 m. buvo tapęs kultūros viceministru.

Aktyvus Visagino veikloje

Visagino savivaldybės puslapyje rašoma, kad naujasis kultūros centro direktorius jau trejus metus aktyviai dalyvauja miesto kultūrinėje veikloje. A. Imbrasas 2019 bei 2020 m. inicijavo ir surengė Visagino sporto centro ir Visagino kultūros centro erdvėse tarptautinius projektus „Naujojo cirko stotelė Visagine“. Taip pat 2018 m. pristatė „Low Air urbanistinio šokio teatro“ spektaklį savo vadovaujamame kultūros centre.

A. Imbrasas dalyvauja Visagino miesto svarstymuose apie šiuolaikinio cirko ir susijusių scenos menų formų diegimą bei galimas pristatymo formas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite