Angle down Atgal

Virusas plinta Alytuje – serga 749 asmenys

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo naujausia informacija apie COVID-19 situaciją Alytaus mieste. 

Pasak jos, sergančiųjų skaičius ir toliau auga, todėl tikimasi, kad situaciją pagerins karantinas. 

„Šiandien sergančiųjų Alytaus mieste – 749! Nors imamasi visų būtinų priemonių, skaičiai kasdien auga – vis dar skiname “prieškarantininio” laikotarpio vaisius. Tikėkimės, kad karantino priemonės visgi suveikė, ir mėnesio pabaigoje padėtis stabilizuosis, pasijaus karantino nauda.

Ligoninėje Covid skyriuje 43 pacientai, + Covid RITS 3 pacientai.

Visa skubi medicinos pagalba yra suteikiama ligoninėje, kuomet yra laisvų lovų atitinkamame skyriuje, ligoniai stacionarizuojami. Kuomet tam tikrame skyriuje yra lovų stygius, ligoniai nukreipiami į kitas ligonines (Druskininkų, Lazdijų, Varėnos, Santaras). Laisvų lovų po 10 palikta – kardiologinių, neurologinių, traumatologinių, chirurginių, vaikų chirurgijos, po 20 vaikų ligų ir slaugos. Akušerija – ginekologija ir konsultacinė poliklinika veikia pilnumoje.

Kaip jau rašiau, planinės chirurginės paslaugos neteikiamos, išskyrus planines okulistines operacijas.

Ligoninei skirti 2 papildomi portatyviniai rentgeno aparatai, kurie naudojami Covid skyriuje.

Pastaruoju metu labai skatiname tyrimus atlikti verslo įmonėms, kuriose plečiasi židiniai. Jau matome, kad tyrimai verslo įmonėse pasiteisina – nustatomi teigiami atvejai darbuotojams, kurie nejaučia jokių simptomų ir patys to nežinodami platina virusą.

Saugokime save ir artimuosius!“ – skelbiama mero pavaduotojos įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite