Angle down Atgal

Virtualus pasivaikščiojimas po Mažąsias klampynes su Neringa Vaitkute

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ iniciatyva (Spindulio g. 5) įvyko virtualus susitikimas su rašytoja Neringa Vaitkute-Burovike, įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą: „Literatūros festivalis „Šiauliai – skaitančių vaikų miestas“. Susitikime dalyvavo Šiaulių Medelyno progimnazijos 3 klasės mokiniai (mokytoja Daiva Jokubaitienė ).

Susitikimo metu rašytoja mokiniams papasakojo, kaip atsirado knyga „Klampynių kronikos“. Taip pat tiems, kurie dar šios įdomios knygos neskaitė, atskeidė, kad užsukus į Mažąsias Klampynes bus galima patirti šiurpių nuotykių ir pamatyti neįtikėtinų stebuklų. Vaikai sužinojo, kad ir bibliotekose gyvena vaiduokliai. O kad mokiniai dar labiau pajaustų knygos dvasią, rašytoja pakvietė juos paklajoti po Mažąsias Klampynes ir patiems patirti įvairių nuotykių.

Ši knyga dalyvauja 2020 metų knygos rinkimuose. Įdomu tai, kad rašytoja ir pati piešia iliustracijas. Susitikimo metu autorė mielai atsakinėjo į mokinių klausimus, tad nuotolinis susitikimas nebuvo kliūtis mokiniams nuoširdžiai ir įdomiai pabendrauti su knygos „Klampynių kronikos“ autore.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite