Angle down Atgal

Virtualiame „Puntuko bėgime“ jėgas išbandė virš šimto dalyvių

Gegužės 1 dieną sporto entuziastai buvo įpratę dalyvauti seniausiame Lietuvos bėgime Anykščiuose, tačiau šįkart tradicinio renginio planus pakoreagavo dėl koronaviruso pandemijos paskelbtas karantinas.

Vis dėlto ir tai nesukliudė Anykščių sporto ir kultūros centrui suorganizuoti bent virtualų bėgimą.

Pirmojo gegužės savaitgalio metu sportininkai savo pasirinktoje vietovėje galėjo įveikti 3, 6 ir 11 km nuotolius ir pasiektus rezultatus siųsti AKKSC.

Virtualus bėgimas tapo tarptautiniu. Anykštėnams draugiją palaikė ne tik atletai iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir Švedijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos ir Rusijos.

„Labai dėkojame visiems dalyviams, kurie nusprendė išbandyti jėgas šiame neeiliniame renginyje. Sulaukėme daugybės laiškų ne tik su atsiųstais rezultatais, bet ir nuotraukų bei padėkų už šią iniciatyvą.

Labai malonu, kad prie bėgimo prisijungė Anykščių krašto žmonės, užsieniečiai bei įvairiose Europos valstybėse gyvenantys lietuviai.

Planuojame, kad šiais metais bus surengtas ir tikrasis „Puntuko bėgimas“ – tai įvyks, jei tik leis situacija šalyje“, – sakė bėgimo organizatoriai.

Virtualiame renginyje savo pasirinktas distancijas įveikė 101 sportininkas ir buvo užfiksuoti pakankamai aukšti rezultatai.

„Nesvarbu, kokią nuotolį pasirinkote, jūs visi tapote nugalėtojais. Norėtumėme palinkėti, kad kiekvieną dieną įveiktumėte savo Puntuką“, – dėkojo organizatoriai.

Virtualaus „Puntuko bėgimo“ rezultatus galite peržiūrėti čia.

AKKSC informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite