Angle down Atgal

Vilniaus savivaldybė skyrė 250 tūkst. eurų vaikų vasaros stovykloms

Vilniaus savivaldybė šiemet vaikų vasaros stovyklų organizavimui skyrė 250 tūkst. eurų. Tai leis beveik 10 tūkstančių vilniečių vaikų smagiai leisti vasarą 150-yje savivaldybės iš dalies finansuojamų stovyklų, sakoma pranešime.

14 metus iš eilės sostinė finansiškai paremia stovyklas. Šis finansavimas stovykloms kasmet žymiai paauga. Šiais metais padidėjo vienai organizacijai skiriama suma – taip tikimasi sumažinti stovyklų kainą šeimoms ir sudaryti galimybę stovyklauti platesniam ratui vaikų.

Kaip ir kasmet, dauguma finansuojamų stovyklų yra dieninės, bendro profilio ir organizuojamos Vilniaus mieste, tačiau vyks ir 18 turistinių stovyklų, net 30 sporto stovyklų.

Stovyklos organizuojamos visoje Lietuvoje: vilniečiai vaikai galės stovyklauti ne tik sostinėje, bet ir Alytaus, Ignalinos, Plungės, Kretingos, Švenčionių, Zarasų, Varėnos, Trakų, Prienų, Širvintų bei Utenos rajonuose. Taip pat – Druskininkuose, Šventojoje, Palangoje ir kituose miestuose.

Šią vasarą, atsižvelgus į tėvų poreikius, organizuojamų stovyklų Vilniuje trukmė pailginta iki 8 val. per dieną. Stovyklas galima rinktis ir pagal amžių – nuo 6 iki 18 metų.

Dienines vaikų vasaros poilsio stovyklas organizuoja 34 Vilniaus miesto mokyklos, 6 muzikos mokyklos, 2 sporto mokyklos, 14 jaunimo centrų-klubų bei 100 nevyriausybinių organizacijų, asociacijų, viešųjų įstaigų.

Stovyklos Vilniuje prasidės jau nuo birželio 8 d.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite