Angle down Atgal

„Vilkmergės klinika“ parengė ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų atnaujinimo planą

Nuo gegužės 18 d. teiks daugiau sveikatos priežiūros paslaugų. Gydytojas odontologas teiks planines konsultacijas. Pacientai registruojami iš anksto telefonu ir apklausiama epidemiologinė būklė.

Atliekamos planinės šeimos gydytojo konsultacijos, akušerio-ginekologo konsultacijos, masažo paslaugos, skiepų atlikimas, laboratoriniai tyrimai.

Teikiant paslaugas, dėl rizikos užsikrėsti COVID-19 virusu, prioritetas teikiamas nuotolinėms konsultacijoms (vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, būtinųjų tyrimų paskyrimui). Šeimos gydytojo ir paciento tiesioginio kontakto konsultacija teikiama, jei neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu.

Pacientų registracija vykdoma registratūroje: tel. 8 340 53330, 8 618 55952.

Pacientas į kliniką atvyksta pro vidinį kiemą, likus ne daugiau 5-10 min. iki paskirto vizito laiko. Atvykus prie klinikos durų reikia paskambinti į gydymo įstaigos registratūrą ir pacientą pasitiks slaugytoja. Atvykusiems į kliniką matuojama kūno temperatūra. Pacientai privalo dėvėti apsauginę kaukę ir dezinfekuoti rankas.

Po kiekvieno paciento konsultacijos yra atliekama patalpų dezinfekcija ir vėdinimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite