Angle down Atgal

Vilkaviškis triukšmingai atšventė Užgavėnes

Šiandien Vilkaviškis su trenksmu išvarė kaip niekada šiltą žiemą ir pakvietė greičiau ateiti pavasarį. Užgavėnių šventės linksmybės vyko prie Vilkaviškio kultūros centro, kur netrūko nuotaikingų žaidimų, varžytuvių, smagių persirengėlių išdaigų, o kur dar skaniausių blynų rinkimai!

Jau antrus metus iš eilės organizuotame skaniausio blyno konkurse varžėsi Vilkaviškio mieste veikiančios maitinimo įstaigos bei įvairios organizacijos: kavinė „Du gaideliai“, Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius, kavinė „Pegasas“, Vilkaviškio mokinių savivaldų informavimo centras (MSIC), LSDP Vilkaviškio skyrius, Vilkaviškio šiaurietiškojo ėjimo klubas, Vilkaviškio trečiojo amžiaus universitetas.

Skaniuosius blynus ragavo kompetentinga smaližių komisija – Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka" vaikučiai, kurie ir sprendė, kurie blynai gražiausi, kurie sočiausi, kurie originaliausi, kurie didžiausi, kurie saldžiausi ir gardžiausi. Pralaimėtojų šiame konkurse nebuvo, o gardžiaisiais blynais vėliau galėjo vaišintis visi šventės dalyviai.

Šventės metu įvyko ir laukiamiausia metų kova – savo jėgas surėmė Kanapinis ir Lašininis. Nors kova ir buvo permaininga, tačiau galiausiai Lašininis turėjo pripažinti Kanapinio pergalę.

Netrukus užsiliepsnojo ir Morė, kuri galutinai patvirtino – žiema išvaryta, įsigalės pavasaris!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite