Angle down Atgal

Vilkaviškio verslo forumas šiemet vyko nuotoliniu būdu

Vilkaviškio rajono meras A. Neiberka savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo informacija, kad šiemet Vilkaviškio verslo forumas vyko nuotoliniu būdu. 

„Pirmą kartą nuotoliniu būdu įvyko Vilkaviškio verslo forumas 2020. Visą pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija pakeitė ir šio gražaus renginio tradicijas. Negalėjome susitikti gyvai, tačiau džiaugiuosi, kad nors ir neįprastai, nuotoliniu būdu, susirinkome pasidžiaugti mūsų krašto verslo atstovais, jų pasiekimais.

Verslo forumo metu ne tik išgirdome naudingos informacijos, bet ir pagerbėme rajono verslininkus, kurie savo idėjomis, sunkiu darbu ir ryžtu prisideda prie Vilkaviškio rajono gerovės kūrimo.

Šiandieniame pasaulyje vis daugiau dėmesio skiriama ekologijai ir gamtosaugai, pabrėžiama atsakingo vartojimo svarba, tad šiais metais Vilkaviškio rajono savivaldybė įsteigė nominaciją „Už tvarų verslą“.

Už efektyviai ir tvariai kuriamą pridėtinę vertę, už tai, kad kasdieniuose darbuose siekiama ne trumpalaikės naudos, o tvaraus bendradarbiavimo, pusiausvyros tarp pelno ir socialinės atsakomybės, bei atsakingo vartojimo, – šią nominaciją su džiaugsmu skyrėme UAB „Circle Supply“ ir jos vadovei Jūratei Treigytei.

Dar kartą nuoširdžiai sveikinu laureatą!“ – teigiama mero įraše.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite